Rüyada Kapı Görmek

Rüyada kapı görmek, rüyanın içeriğine göre farklı anlamlar içermektedir. Rüyada görülen kapının oldukça geniş bir rüya yorumu bulunur. Kapı genel olarak sembolik bir ifade olarak kapılır. Bir evin kapısı o evin ne derece güvenli olduğunun kanıtıdır. Aynı zamanda kapı bir iftirayı ya da fenalığı kapsamaktadır. Kapı aynı zamanda güvenliği de ifade eder. Sağlam bir kapı o bölgenin ne kadar güvenli olup olmadığı hakkında çeşitli ipuçları vermektedir. Rüyada kapı görmek genel anlamı ile güvenliğin ve korunurluk düzeyinin bir ifadesidir. Rüyada görülen kapılar rızık kanalının ne derece açık ne derece kapalı olduğunu ifade eder. Yeni bir şans olarak da yorumlanabilir. Aynı zamanda kapı üzüntü ve kederi de beraberinde getirmektedir. Rüyadaki kapı o evin tüm idaresini gerçekleştiren sorumlu kişiyi ifade eder. Bu evde yaşanılacak tüm sorunlar ise bu kişiden kaynaklanan problemler olarak ifade edilmektedir.

Rüyada Kapı Açmak
Rüyada kapı açmak, hayırlara işaret eder. Rüya sahibinin çıkmazlardan kurtulacağına, çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine bu sayede güzel günlere kavuşacağına ve huzuru yakalayacağına rivayet edilir.
Rüyada kapı açmak, şifa bulmaya ve kurtuluşu görmeye yorulur. Rüyayı gören kişinin kambur olan sırtının düzeleceğine, yüzünde güller açacağına ve moralini yerine getirecek gelişmelerin yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Kapı Çalmak
Rüyada kapı çalmak, art niyetlere, kötülük düşünmeye, şeytana uymaya, aklını fitne ve fücura çalıştırmaya, dedikodu etmeye, haksızlık yapmaya ve iftira atmaya işaret eder. Hakkı yenecek ve atılan kirli, pis ve çirkin sözler nedeni ile gururu ve onuru kırılacak bir kimsenin varlığına delalet eder. Uğursuzluk ve melanet yaşamaya, musibetlerle burun buruna olmaya, tehlikelere ve kötülüklere yaklaşmaya alamet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir