Rüyada Kanser Olmak

Rüyada kanser olmak, rüyayı gören kişinin, yaptığı iyilikleri, insanlar arasında sevilen ve sayılan bir kişi olmasını, cömertliğini ve namuslu oluşunu çekemeyen bir kişinin, rüya sahibinin arkasından atıp tutacağına, dedikodu edeceğine, gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen rüya sahibinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına alamet eder. Aynı zamanda, ister istemez ele geçen haram bir mala rivayet eder.

Rüyada Kanser Olduğunu Görmek
Rüyada kanser olduğunu görmek, iyi değildir. Rüya sahibinin çektiği vicdan azabına işaret eder. Kişi, kötü duygu ve düşünceler içindedir, karamsardır, umutsuz ve mutsuzdur diye tabir edilir. Rüyada kanser olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin bir türlü içinden çıkamadığı birtakım sorunları olduğuna deyim yerindeyse yukarı tükürse bıyık, aşağı tükürse sakal durumuna düşeceğine rivayet edilir.

Rüyada Kanser Olduğunu Öğrenmek
Rüyada kanser olduğunu öğrenmek, kişinin çözülmesi zor, geçmişten gelen ve hayatı çekilmez hale getiren sorunlara sahip olduğunu gösterir. Zamanında alınmayan önlemler nedeni ile içinden çıkılmayacak kadar zor sorunlarla yüzleşmek anlamına gelir. Rüyasında kanser olduğunu öğrenen kişinin, mevcut hayatı ile ilgili çok radikal değişiklikler yapması ve sorunları kökünden kazımak için yardım alması gerekir. Manen ve manevi olarak kişinin çok yıprandığına ve güçsüz düştüğüne de delalet olur. Genellikle gelecek günlerin de oldukça kötü olacağına yorumlanır.

Rüyada Kanser Hastası Görmek
Rüyada kanser hastası görmek, zor durumda olan bir kimsenin yardım talebine karşılık verileceğini ve el uzatılacağını işaret eder. Hayırlı işlerde bulunup, zor durumdaki insanlara yardım edileceğini ve Allah katında çok büyük bir sevap kazanılacağına da delalet eder. Kanser hastası görmeyi bazı rüya alimleri kişinin yaşayacağı şanssızlık ve uğursuzluk olarak da yorumlarlar. Kişinin büyük sıkıntılar nedeni ile her şeyden elini eteğini çekeceği ve içine kapanacağı bir dönemi de işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir