Rüyada Kafa Görmek

Rüyada kafa görmek, rüya sahibinin geleceğinin parlak, bahtının açık, yarınlarının da çok hayırlı olacağına delalet eder. Varlık ve lüks içinde yaşamaya, ün, nam ve şeref sahibi olmaya, hayallerini gerçekleştirmeye ve toplumda takdir toplayacak projeler geliştirmeye tabir edilir. Rüyada kafa görmek rüya sahibi kişinin, diplomalı, tahsilli ve çok kültürlü bir kişi olacağına, işinde geniş yetkilerle donatılacağına ve en yüksek makamdaki isim haline geleceğine tabir edilir.

Rüyada Kafa Kesmek
Rüyada kafa kesmek, rüyayı gören kişinin kariyer sahibi olmasına, ticarete atılmasına ve rakiplerine karşı zafer elde etmesine rivayet eder. Rüya sahibinin büyük başarıların altına imza atacağına, önemli atılımlar yapacağına, işinde herkesin önüne geçerek en iyisi olacağına yorulur. Rüyayı gören kişinin işinin ehli kimse olacağına ve yaptığı işte çok titiz davranacağına bu sebeple de işine büyük ilgi gösterileceğine tabir edilir.

Rüyada Kafada Yara Görmek
Rüyada kafada yara görmek, kişiye maddi gelirleri için tehlikeli bir duruma düşeceğini ve bunu öngörerek önlemler alması gerektiğini bildiren uyarıcı bir rüyadır. Kişinin özellikle iş yerinde amiri veya müdürü ile arasında çıkacak bir tartışma, kavga gibi nedenlerle işinden ayrılma kararı alacağına, yeni bir iş arayışına girip, uzun süre işsizlik çekeceğine de yorumlanır. Kafasında irinli bir yara gören kişinin ailesinde ciddi bir sıkıntı olur. Rüyada kafada yara gören rüya sahibi kimse mahkemelik bir olay ya da ölümcül hastalıklar gibi, kişiyi çok derinden üzen ve elinden bir şey gelemeyeceği durumlarla karşılaşmak şeklinde de tabir edilir. Kafada görülen yara iktidarın sarsılması ve kişinin tüm maddi, manevi gücünü kaybedip acınacak bir duruma düşeceğine de alamet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir