Rüyada İtrafiye Görmek

Rüyada itfaiye görmek, Rüyada itfaiye görmek iyiye ve hayırlı olarak yorumlanır. Rüya sahibinin üzüntülerini bitirecek, yüreğini rahatlatacak, huzurunu ve neşesini yerine getirecek, mutluluğa kavuşturacak, olumlu olaylar yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin bu sayede kötü günlerini unutacağına yorumlanır. Rüyada itfaiye gören kimsenin sorunlarının çözüleceğine, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, sevgi ve barış ortamı içinde yaşayacağına işaret eder. İtfaiye görmek rüya sahibi kimse için çok güzel bir rüya olarak yorulur ve kişinin imdat dediğinde kendisine bir kaşık su verecek kişilerin varlığına delalet eder.
Rüyada itfaiye aracının gelmesi önemli bir insandan yardım görüleceği anlamına gelir. Rüyada itfaiye aracından su sıkıldığını görmek önemli göreve gelmek anlamında da tabir edilir. Rüyada itfaiye görmek sanılanın aksine iyiye yorumlanır. İtfaiye arabalarının geldiğini gören kimse önemli birinden bir iyilik görecektir. Kırmızı bir itfaiye arabası görmek bir müjdenin habercisi olarak tabir edilir.
Bazı tabirlerde rüyada itfaiye görmenin sıkıntının, sorunun ve kavganın habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada itfaiyeci olduğunu görmek, rüya sahibinin daha önce deneyip başarısız olduğu işlere tekrar başlayacağına, daha kontrollü davranacağına ve taşıyamayacağı yükün altına girmeyeceğine delalet eder.

Rüyada itfaiye arabası görmek, rüya sahibinin sevinç gözyaşları dökeceğine, hayallerini gerçekleşeceğine ve çok mutlu olacağına işaret eder. Rüya sahibinin dualarının kabul olacağına, dileklerinin yerine geleceğine ve tövbelerinin de amacına ulaşacağına delalet eder.

Rüyada itfaiye çağırmak, rüya sahibinin yaşayacağı kötü günlere ve bu can sıkıntısı çekeceğine, mutsuz olacağı bir sürece gireceğine işaret eder. Rüya sahibinin işlerinde ve hayatında tersliklerle karşılaşacağına ve hayal kırıklıklarının üst üste geleceğine tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir