RÜYADA İSKAMBİL KAĞIDI GÖRMEK

Rüyada iskambil kâğıdı görmek, rüya sahibinin hayallerine, dileklerine, dualarına ve hayatta gerçekleştirmek istediklerine delalet eder. Rüya sahibi kimsenin yaptığı plan ve programlara tabir edilir. Rüyayı gören kişinin gerçekleşmesini istediği şeylerin peşinden giden, bazen hayali işler peşinde koşan bazen çok gerçekçi olabilen kimse olduğuna işaret eder.
Bazı tabirlerde ise rüyada iskambil kâğıdı görmek, dünyevi işleri ihmal etmeye yorumlanır. Rüyasında elinde iskambil kâğıdı gören kimsenin gereksiz, boş ve anlamsız işlere uğraştığına tabir edilir. Rüyada iskambil kâğıdı oynamak ise bazen maddi sıkıntılara bazen de hayallerin gerçek olacağına anlamında yorumlanır. Rüya sahibi rüyada eğlence amacı ile iskambil oynuyor ise, hayallerini gerçekleştireceği anlamına gelir. Rüyada iskambil kağıdı almak insanlara hile öğreten bir kimseye işaret eder.

Rüyada iskambil falı görmek, rüya sahibinin iskambil falı görmesi kişinin haram yollardan kazanç elde edeceğine, beddua ve ah alacağına yorumlanır. Rüya sahibinin iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine ve doğru yoldan ayrılacağına tabir edilir.

Rüyada iskambil destesi görmek, rüya sahibinin kimsenin gözyaşının ardından çok mutlu olacağı bir olay yaşayacağı ya da haber alacağına tabir edilir. Rüya sahibinin çok zor vereceği bir karar sonrasında mutlu günler yaşayacağına ve aldığı karardan pişman olmayacağına delalet eder.

Rüyada iskambil oynamak, bu rüya birkaç farklı şekilde yorumlanır. Rüyanın yorumu, iskambilin hangi amaçla oynandığına bağlı olarak yorumlanır. Eğer rüyada arkadaşlarla hiçbir kazanç elde etme amacı olmadan oynanan iskambil oyunu şans ve mutluluk anlamına gelirken, kumar olarak oynanan iskambil oyunu, olumsuz ve kötü olayların yaşanacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir