Rüyada Işık Görmek

Rüyada ışık görmek, Rüyada ışık görmek hayra tabir edilir. Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntıların biteceğine, iyi ve güzel bir hayata başlayacağına delalet eder. Rüya sahibinin rüyada ışık görmesi, doğru yolda ilerleyen, iyiyi ve güzeli arzulayan bir kişi olduğuna ve bu arzularını gerçekleştireceğine işaret eder. Rüyada ışık görmek umut kapılarının açık olduğuna ve hak yoluna girmeye tabir edilir. Rüyada ışık görmek, rüya sahibinin tüm acılarının dinmesi ve her türlü yaranın iyileşip kapanmasına tabir edilir. Rüya sahibinin, rüyada ışık görmesi sabır, kolaylık ve sakinlik verecektir.
Rüyada gece yarısı bir ışık görmek, bu rüya kişinin bir erkek çocuk sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada gece yarısı ışık görmek uğurlu, hayırlı ve kerameti olan bir rüya olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin çocuğu olmuyorsa bu hayırlı bir çocuğu olacağının müjdecisidir. Rüyada gece yarısı görülen ışık, huzur, mutluluk, karanlıktan aydınlığa geçişin işaretidir.

Rüyada kibrit ışığı görmek, rüya sahibinin kısmetin açılacağına, bolluk ve berekete tabir olunur. Rüyada kibrit ışığı görmek, hayatta güzel gelişmelerin olacağına, hayatında bazı değişiklikler yaşayacağına işaret eder.
Rüyada ay ışığı görmek, rüyada ay ışığı hüzünlü ve acı bir durumu işaret eder.  Aynı zamanda rüyada ay ışığı görmek anne şefkatine tabir edilir. Ayın ışık ve nurla yanında bulunduğunu gören rüya sahibinin güzel, iyi ahlaklı bir kadınla evleneceğine delalet eder. Rüyada görülen ay ışığı anne ile babaya simgelenir ve anne veya babadan yardım alacağının işaretidir. Rüyada ay ışığı görmek, geçim sıkıntısının geçmesine, zenginliğe kavuşulacağına delalettir. Rüyada ay ışığı hayırlı bir erkek evlada, büyük ilim sahibi bir kişiye, bazen de rüyadaki ay ışığı yalancı kimselere tabir edilir.

Rüyada mum ışığı görmek, rüya sahibinin bir yolculuğa çıkacağına yorulur. Mum ışığı rüya sahibinin bir dilek dileyeceğine tabir edilir. Rüyada mum ışığı yanmaya devam ediyor ise rüya sahibinin bu dileğinin gerçekleşeceğinin habercisidir. Rüya sahibinin mum ışığı görmesi çevresinde sevilen sayılan bir kişi olduğuna delalettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir