Rüyada İpek Görmek

Rüyada ipek görmek, rüyada ipek görmek çok iyi ve hayırlıdır. İpek saflık, iyi niyet, yükselme, başarı olarak tabir edilir. Rüya sahibi kadın ise ipek elbise giymesi aradığı mutluluğa kavuşacağına, ipek giydiğini gören erkek ise bir dedikodudan sonra bir kısmet alacaktır. Rüyada görülen siyah ipek keder ve üzüntüye, sarı ipek ise hastalığa delalet eder. Rüya sahibi kimse rüyada ipekçiler çarşısını görmesi, izzet, mal ve salih amele, iyi akıbete işaret eder. Rüyada eğer ipek elbise ölü üzerinde görülür ise, o elbise cennet ipeğine delalet eder. Kadının ipek görmesi hayır ve menfaate tabir edilir. Rüyada görülen beyaz ipek hayır ve menfaattir. Yeşil ipek daha güzel ve yücedir. Kırmızı ipek kadınlar için hayır ve erkekler için fenadır. Siyah ipek keder gam, sarı ise hastalığa delâlet eder. Rüya sahibinin rüyada ipek elbise görmesi, aşka delalet edilir. Fakih ve âlim kimseler için ipek elbise görmek, onların dünyaya haris olmalarına ve halkı bid’ata davet etmelerine yorumlanır.
Kirmani diyor ki: Beyaz ipek görmek renkli ipekten, renkli ipek ise siyah renklisinden hayırlıdır.

Rüyada ipek halı görmek, rüya sahibinin aile içindeki mutluluğuna, zenginliğine ve rahatlığına tabir edilir. Rüya sahibinin hayatında ve işinde başarılı olacağına, bu sayede hayatını çok daha rahat şekilde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada ipek gömlek görmek, rüya sahibinin mutlu bir hayat yaşayacağına, maddi olarak iyi bir duruma geleceğine, huzurunun yerinde olacağına ve rahat bir yaşam süreceğine tabir edilir.

Rüyada ipek kumaş görmek, rüya sahibinin karşısına çıkacak ve sonrasında hayatını olumlu yönde değiştirecek hayırlı bir kısmetle karşılaşacağına yorulur. Rüya sahibinin hayatının fırsatını yakalayacağına ve hayatında değişiklikler olacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir