Rüyada İpek Böceği Görmek

Rüyada ipek böceği görmek, bu rüya iyi anlamlara yorulmaz ve hayır getirmeyecek rüyalardan biri olarak tabir edilir. Rüyada ipek böceği görmek, tutumsuz hanıma, hayırsız evlada yorumlanır. Bazı tabirlerde de ipek böceği haram mal olarak işaret edilmiştir. İpek böceği, rüya sahibinin hayatının kötü ve olumsuz yönde seyretmeye başlayacağına, güzel günlerine gölge düşeceğine, işlerine ve kazancına nazar değeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, fakirleşeceğine ve yokluğun ortasında kalacağına yorumlanmıştır. Rüyada ipek böceğinin öldüğünü görmek, sıkıntılı ve acı bir dönem geçireceğinize delalet eder.
Ayrıca rüyada ipek böceği görmek, bazı tabirlerde güzel ve çalışkan birisiyle evlenmek anlamında tabir edilir.

Rüyada ipek böceği yakalamak, rüya sahibi ipek böceği yakaladığını görür ise, çok eziyet ve zahmet çektiği işini terk edecek ve artık daha rahat, kolay ve güzel bir işe kavuşacak delalet edilir. Bununla beraber kendisine karşı düşmanlık besleyen kişileri çatlatacak ve daha iyi bir maaşa, mevkii kavuşacağına yorulur. Rüya sahibi hak ettiği ve iyi şartlarda olacağı bir yere geleceğine delalet eder.

Rüyada ipek böceği kozası görmek, rüya sahibi için gelip geçici bir sıkıntıya işaret eder. Rüyada ipek böceği kozası görmek, küçük ve önemsiz olmasına rağmen yine de rüya sahibini sıkıntıya sokacak, işinden geri kalmasına neden olacak ve eve kapanmasını gerektirecek bir problem olarak tabir edilir.

Rüyada ipek böceği öldürmek, rüya sahibinin ipek böceği öldürdüğünü görmesi kişi için, ayağına kadar gelecek şansını ve kısmetini kendi eliyle tepecek, ne kaçırdığını fark ettiğinde çok geç olacak ve kişi, kafasını taştan taşa vuracağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin sonrasında ne kadar pişman olursa olsun hiçbir şeyi değiştiremeyeceğine yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir