Rüyada İp Görmek

Rüyada ip görmek, rüya sahibi rüyasında ip görür ise ya da ip aldığını görür ise, kişinin bundan sonra ki hayatının düzen ve varlık içinde geçeceğine işaret eder. Eğer rüya sahibi ip ile bir şey bağladığını ya da ipi yumak haline getirdiğini görür ise, gelecek için hazırladığı tüm planlarını başarı ile gerçekleştireceğine delalet eder. Rüya sahibi için kazancı konusunda çok titizlenen, hak etmediği hiçbir şeye el uzatmayan biri olarak yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda, kişinin geçim derdi olmayacağına ve ailesini en iyi şekilde yaşatacağına alamet eder. Rüya sahibi bir ipliği makaradan çözdüğünü ya da bir yumak ipliği açtığını görürse, kişinin mahkemede süren bir davası var ise, kendi menfaatine olarak çözüleceğine; bir makaraya iplik sardığını ya da bir ipliği yumak haline getirdiğini görmesi ise, bu rüyanın aksine tabir edilir. Bir kadının iplik eğirdiğini görmesi, ev halkının kendisine karşı gösterdikleri saygıya; eğirdiği ipliği yumak haline getirdiğini görmesi, evde birlik ve beraberlik olduğuna işaret eder. Bazı tabirciler ise rüyada ip görmeyi, bir anlaşma olarak ifade eder. Rüyada gökten sarkıtılan ip, Kur’an dır. İp görmek, izzet ve mevkii ya da ip hile ve sihirlerde işaret eder. İp, dindir ve bundan dolay bir ipe tutunduğunu görmek, Allah’ın ipi olan hak dinine ulaşmış kimsedir. İp büktüğünü gören rüya sahibi yolculuğa çıkar, ipi büküp birisinin boynuna attığını görmek evlenmeye alamet eder.

Rüyada iplik kesmek, rüya sahibinin rüyada iplik kestiğini görmesi, çok mutlu bir işe başlayacağı ama sonrasında bu işten vazgeçip, işin tamamlanmaması için uğraşacağına yorumlanır.

Rüyada iğne iplik görmek, rüya sahibinin düzensiz olan hayatının düzelmesine ve daha derli toplu bir hayat yaşamasına delalet eder. Rüya sahibi şimdiye kadar ertelediği işleri yapmaya başlayacak ve hayatını planlı bir şekilde ileriye götüreceğine yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir