Rüyada İnşaat Görmek

Rüyada inşaat görmek, bu rüya hayra ve iyiliğe tabir edilir. Yapılacak olan işlerin iyi bir düzende devam edeceğine ve hayırlı bir şekilde sonuçlanacağına işaret eder. Rüyada inşaat görmek, kişinin hayatı boyunca faydalanacağı bir işe girişeceği ve bu işten büyük miktarda kazançlı çıkacağına yorulur. Eğer rüya sahibi, rüyasında büyük bir apartman görür ise bir gayrimenkul sahibi olacak demektir. Rüya sahibi boş bir arazide yapılmış tek bir bina görür ise ev sahibi olacağına, bina yaptığını görür ise yeni bir işe başlayacağına, bir binanın yıkıldığını görür ise dinî vazifelerini yerine getirmediğine, yeni bir binaya taşınıp yerleştiğini görür ise yeni bir ev sahibi olacağına delalet eder. Rüyada yeni yapılmış binalar görmek, mesleğinizi değiştireceğinize tabir edilir. Rüya sahibi yıkık ve yıkılmaya yüz tutmuş evler görür ise huzur ya da geçimsizliğe yorumlanır.

Rüyada inşaat halinde ev görmek, rüya sahibi rüyada henüz tamamlanmamış, inşaat halinde bir ev görür ise, rüya sahibini bekleyen büyük bir kısmet olduğuna alamet eder.

Rüyada inşaatın çöktüğünü görmek, rüyada inşaatın çöktüğünü gören rüya sahibinin büyük beklentilerle gireceği bir işte hayal kırıklığına uğrayacağına ve umudunun boşa çıkacağına tabir edilir.

Rüyada inşaat işçisi görmek, rüya sahibinin rüyada inşaat işçisi görmesi kişinin şansının ve kısmetinin bol olacağına, hayatta istediği her ne varsa kavuşacağına, rahat bir hayata erişeceğine delalet eder.

Rüyada inşaatı bitmiş ev görmek, rüya sahibinin tüm dertlerin bittiğini müjdeleyen bir rüya olarak tabir edilir. Rüyada inşaatı bitmiş ev görmek, hastaların şifa bulup iyileşeceğine, yeni başlangıçlar için şansın kişinin yanında olunacağına delalet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir