Rüyada İncir Görmek

Rüyada incir görmek, bu rüya daima hayra yorulur. Rüyada incir görmek her zaman iyiye, şansa, berekete, rızık ve kısmete tabir edilir. Rüyada incirin tamamen çürümüş, bozulmuş ve hatta kurtlanmış olması kısmettir ama aynı zamanda düşman, haset ve çekemeyen komşu ya da arkadaş anlamına geldiği yorumlanır. Rüyasında incir satın aldığını gören kişi, bol rızık ve bol kazanç elde edeceğine işaret eder. Rüyada incir ağacı görmek din karşıtlarının yanında yer aldığı çok nüfuslu, varlıklı ve güçlü bir kimseye tabir edilir. Rüyada incir yemek sevince, mutluluğa ve kişinin keyfinin yerinde oluşuna işaret eder. Rüyada incir ağacında hem incir hem de yaprağını görmek sıkıntı ve keder anlamına gelir.

Rüyada incir yemek, rüyasında mevsiminde incir meyvesi yediğini gören kimse için güzel bir rüyadır. Rüyada incir yemek mutluluk ve evlenmek olarak yorumlanır. Rüyada yenen veya alınan incirler için rüyayı görenin eline altın ve gümüş geçeceğine tabir edilir. İncir ceviz ya da incir ezmesi yemekse ailesine karşı cömert olan kimseye delalet edilir.

Rüyada incir ağacı görmek, rüyada incir ağacı yaptığı ya da çalıştığı işlerde kazançlı işler yapmaya ve bu işlerde başarılı olmaya işaret eder. Rüyasında incir ağacını diktiğini gören kimse yeni bir girişimde bulunacağına delalet edilir.

Rüyada incir toplamak, rüya sahibinin rüyada incirleri topladığını görmesi neslinin çok olacağına tabir edilir. Bazı tabirciler incir, sahibinin, zahmetsiz ve meşakkatsiz erişeceği ucuzluk ve bolluğa işaret ettiğini yorumlar. Rüyada incir toplamak, kolay elde edilen rızka delalettir.

Rüyada kuru incir görmek, rüyada kuru incir görmenin çok hayırlı olduğu tabir edilir. Rüyasında kuru incir gören kimsenin mal varlığı artar ve zengin olur, kazancı artar evindeki rızkı çoğalır, işleri açılır ve müşterileri artar şeklinde yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir