Rüyada İnci Görmek

Rüyada inci görmek, sadık dostlara, yeni mal, mülk ve dünyalık elde etmeye ya da evliliğe tabir edilir. Rüyasında inci görmek, rüya sahibi kimse bekar ise evleneceğine, evli ise yeni bir ev, mal ya da yeni bir araba alacağı anlamında yorumlanır. Rüyada inci aynı zamanda mal ve dünyalık temsil eder. Ayrıca rüyada inci gören kimse tüccar ise yeni bir işe adım atacağına işaret eder. Bu rüya tüccar kişiler için işlerde gelişme ve kazançta artış olacağına delalet etmektedir. Rüyada görülen çokça inci, mal ve dünyalığa işaret eder. Aynı zamanda rüyada inci görmek, Kur’an okumaya ve onda bulunan hikmet ve bilgileri özümsemeye yorulur.
Rüya sahibi bir kadının inci görmesi, genç kız veya dul bayan için evlenmeye, çocuksuz kadınlar için çocuğa, eş ve çocuğu olanlar için zenginliğe işaret eder.
Rüyada tek bir inci tanesi görmek, bir erkek evlat sahibi olunacağına işaret eder.

Rüyada inci küpe görmek, rüya sahibini mutlu edecek, kendisini özel ve değerli hissedeceği sözler işiteceğine tabir edilir. Rüyada görülen inci küpe aynı zamanda güzel haberler almaya işaret edilir.

Rüyada inci kolye görmek, rüya sahibinin boynuna inci kolye takması kendisi için şifaya, mutluluğa ve kurtuluşa kavuşacağı anlamına da yorumlanır. Rüyada inci kolye görmek, kadınlar için süs ve güzelliğe, erkekler için halis niyetle yapılan amellere delalet eder. Aynı zamanda boyunda inci kolye görmek, Kur’an öğrenmeye, ilim sahibi kadına veya ilim ehli olacak bir çocuğa işaret eder. Rüyada görülen inci dizileri, Peygamber Efendimiz ‘in (s.a.v) sünnetine, yaptığı güzel iş ve uygulamalara işaret eder.

Rüyada ipe dizilmiş inci görmek, rüya sahibinin için mal, hizmetçi ve güzel söze tabir edilir. Rüyada dizilmiş inci görmek, Kur’an’a, ilme veya çocuğa işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir