Rüyada İdrar Görmek

Rüyada idrar görmek, rüya sahibinin idrar yaptığını görmesi hastalığın, kavganın ve özellikle aşk hayatında yaşanacak şanssızlıkların işaretidir. Rüya sahibinin idrar yaptığını görmesi, helal olmayan bir şeye malını harcaması yahut haram olan bir kadınla zina etmesine tabir edilir. Rüyada idrar haram mala da yorulur.
Rüyada idrar görmek genel olarak ikili ilişkilerde yaşanılan büyük sorunların habercisi olarak yorumlanır. Rüya sahibi kişinin alacağı kötü bir haber olarak da tabir edilir. Rüya sahibinin aşk hayatında yaşayacağı bazı olumsuzluklar ve bu olumsuzluklar karşısında yaşanacak büyük acılara da yorulur. Ayrıca rüyada görülen idrar büyük bir hastalığın habercisidir. Aynı zamanda rüyada görülen idrar şiddetli ve ağır bir kavgaya işarettir. Rüya sahibinin sevdikleri ile arasında yaşayacağı önemli bir gelişmeyi ve bunun sonucunda yaşanacak ciddi bir kavgaya da tabir edilir.

Rüyada idrar yapmak, rüya sahibinin idrarını yaptığını görmesi, kötülüğe ve şerre işaret eder. Rüyada idrar yapmak, kişinin haram yoldan mal elde edeceğine ve çeşitli kötülükler yapacağına işarettir. Rüyada görülen idrar haram işlenecek şekilde yapılan zinaya tabir edilir. Rüyada idrar yapmak hiçbir zaman hayra yorulmaz ve yapılan zinanın ortaya çıkacağına kişinin birçok yönden haram işleyeceğine ve bu durumda oldukça zarar göreceğinin anlamında delalet edilir.

Rüyada tuvalette idrar yapmak, rüya sahibinin tuvalette idrar yaptığını görür ise bu rüya o kişi için hayırlı bir şekilde yorumlanır. Eğer rüya sahibi fakir ise kısa zaman içerisinde yapacağı çalışmalar ile zengin olacağı ve maddi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceği anlamına delalet eder. Ayrıca rüya sahibi kişinin büyük bir sıkıntıda ise kısa zaman içinde yaşadığı sıkıntıdan kurtulacağı ve rahata kavuşacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir