Rüyada İdam Görmek

Rüyada idam görmek, rüya sahibinin idam edildiğini görür ise, başarılı olacağına, mevkii ve şeref kazanmaya yorulur. Rüyada asılmak, fakirler için hayra, zenginler içinse varlığın artacağı anlamına tabir edilir. Rüyada idam görmek bekarlar için, evlilik işaretidir. Rüyada idam mahkûmu olmak uzun ve şerefli yaşamak anlamına da yorulur.

Rüyada idam edildiğini görmek, rüya sahibinin başkaları yüzünden zarar edeceğine yorumlanır. Ayrıca rüyada idam görmek, birçok sorunların geride kalacağına delalet eder. Rüyada idam edilmiş bir kişiyi görmek, arkadaş ve dostların arasında itibarin artacağına işaret eder. İdama mahkûm olduğunu gören kimsenin ömrü uzun olur.
Rüya sahibi, rüyada tanıdığı birinin idam edildiğini görür ise, o kimsenin sıkıntılarının giderileceğine ve sevinçli günlere ereceğine delalet eder.

Rüyada bir kimsenin idam edildiğini görmesi, kurtuluşuna işaret eder. Rüyasında idama mahkûm olduğunu görmek, mevki ve şöhret kazanacağına işaret eder. Rüyada bir mahkeme tarafından idama mahkûm edildiğini görmek, izzet ve şerefe delalettir. Borçlu bir kimsenin rüyada idam edildiğini görmesi, borçtan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada darağacı görmek, bu rüya mutluluk olarak tabir edilir. Rüya sahibinin arzularının gerçekleşeceğine, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, hedeflerini ulaşacağına delalet eder.

Rüyada idamdan kurtulmak, bu rüya hayırlı, güzel ve iyi olaylar yaşanacağına, kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, işinin yoluna gireceğine, masraflarının azalacağına ve ihtiyaçlarını daha kolay karşılar olacağına işaret eder. Kötü günlerin biteceği ve iyi günlerin geleceği anlamına da yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir