Rüyada Hırsız Görmek

Rüyada hırsız görmek, bu rüya birçok farklı şekilde tabir edilmektedir. Rüyada görülen hırsız hayırlı ve hayırsız olarak çok şekilde yorumlanır.
Rüyada hırsız görmek, sıkıntılara, hastalığa ve kişinin hayatında hoş olmayan olaylar yaşanacağına tabir edilir. Rüyada hırsızlık dert ve hastalığa, hırsızın evinizden bir şey çaldığını görmek, katil ve kötü kişiye, bazen de hırsız düşman bir kişiye işaret eder. Ayrıca rüyada hırsız görmek, bekar olan kız için görücü geleceğine delalet eder.
Rüyada hırsız görmek kimi zamanda günahkâr olacağınıza, zina yapan bir kişiye ve bunlar için gelecek uyarıya işaret eder.
Caferi Sadık’a göre; rüyada hırsız dört şeye yorulur: Hastalık, hapis, sefalet, yalancılık. Rüyasında bir eşyasının çalınması ve kimin çaldığını bilmemek, yaptığı bir isten dolayı büyüklerinden söz işiteceğine yorumlanır.
Rüyada hırsızlık yapıldığını görmek, rüya sahibinin hırsızlık yapıldığının farkına varması tehlikeli bir olayla karşılaşacağına ve dikkat olması gerektiğine, hırsız tarafından soyulduğunu görür ise sağlıkla ilgili yaşayacağı durumlara çok dikkat etmesi gerektiğine tabir olunur. Rüyada bir kişinin hırsızlık yaptığını görmek, hilebaz, kötü niyetli, dedikoducu, laf gezdiren ve söz dinleyen kimseye yorulur.

Rüyada hırsızlık yapmak, rüya sahibinin işlerinin kötü gideceğine, bir hırsızla birleşip eşya çaldığını görmesi işinden kovulacağına tabir edilir. Bazen de bu rüya, rüya sahibi öğrenci ise öğrenim hayatında yakalayacağı başarılı günleri müjdeler.

Rüyada hırsız öldürmek, rüyada hırsız öldürdüğünü gören kimse için kederden, sıkıntıdan, üzüntüden ve sorunlarında kurtulacağına tabir edilir. Rüyada hırsız yakalayıp öldürdüğünü gören kişi için hastalığından kurtulacağı ve şifaya kavuşacağı işaret edilir. Eğer rüya gördüğünüz zamanda hasta değilseniz bu geçireceğiniz bir hastalığa ve yine şifa bulup iyileşeceğinize tabir edilir.

Rüyada evde hırsız girmesi, bu rüyada hırsız evinize girip eşyanızı çalıyor ise ev halkından birinin hastalık yaşayacağına ve kısa sürede iyileşeceğine yorulur. Rüyada eve hırsız girmesi, evdeki bekar kıza görücü geleceğine de tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir