Rüyada Havuz Görmek

Rüyada havuz görmek, rüyada havuz görmenin çeşitli anlamları vardır. Rüya sahibinin durumuna ve havuzun görülme şekline göre yorumlar değişebilir. Havuz görmek rüya sahibi için sevindirici haberler alacağına işarettir. Rüyada havuz mutluluğa yorumlanır ve eğer içindeki su temiz ise rızkın bolluğuna da tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında havuz görmesi, yardımsever, eli açık, yüce gönüllü bir kişiye işaret eder. Rüyada havuzdaki suyun berrak ve temiz olması iyiye yorulur ve kısmetinin açık olduğuna ve başarılı işler yapacağına delalet eder. Bazı tabirlerde havuz kadını temsil eder. Rüyada içi dolu bir havuzdan su içtiğini görmek, akıllı bir kadınla evleneceğine tabir edilir.
Kirmani ye göre; rüyada havuz, suyu berrak ve temiz ise, güzel, ahlaklı, helal mal ve para sahibi bir kadın, suyu pis ve bulanık ise, çirkin, ahlaksız, haram mal ve para kazanmış bir kadın ile tabir olunur.
Abdülgani Nablusi ye göre; havuzlar, cömert, hayırlı ve ondan menfaat gelecek bir insan olarak tabir olunmalıdır.

Rüyada havuzda yüzmek, bu rüya birkaç farklı şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin havuzda yüzdüğünü görmesi, hayra tabir edilir ve rüya sahibinin sıkıntılarının son bulacağına delalet eder. Eğer havuza giren kişi havuzun dibine ulaşırsa bu kişinin âşık olacağına, kişi kendini havuzun içinde boğulurken görür ise sorunlu ve meşakkatli günlerin kendisini beklediğine işaret eder.

Rüyada boş havuz görmek, bu rüya, rüya sahibi için iyiye yorulmaz. Ayını zaman da havuzun, susuz veya kurumuş olması da hayırlı değildir. Bazı tabirlerde havuzun suyunun kuruduğunu görmek, rüya sahibinin veya yakınlarından zengin birinin zarar edeceğine tabir edilir.

Rüyada havuz suyunda abdest almak, rüya sahibi için hayır olarak tabir edilir. Rüya sahibi hasta ise şifa bulacağına, sıkıntılarından kurtulacağına ve neşe bulacağına işaret eder.

Rüyada havuzdan su içmek, bu rüya güzel ve hayırlı olarak yorumlanır. Rüya sahibinin hayırsever kimse sayesinde işlerinin yolunda gideceğine ve kazancın artacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir