Rüyada (Hapishane) Zindan Görmek

Rüyada hapishane görmek, bu rüya zorluklara, gam ve kedere yorumlanır. Aynı zamanda mutsuzluk anlamına ve kişinin ailesini, yakınındakileri tüm çabalarına rağmen mutlu edemediğine tabir edilir. Rüyada hapishane görmek uğursuzluktur.
Kirmani ye göre; Fesatçı olmayan bir kimse için tanınmış bir zindana girdiğini görmek din ve menfaattir. Eğer rüya sahibi fesat bir kimse ise, rüyası keder ve sıkıntıya, malından ve kudretinden eksilmeye delalet eder.

Rüyada hapishaneye girmek, bu rüya farklı şekillerde yorumlanır. Bazı tabirler de kişinin işlerinin ve düzeninin bozulacağına, bazen de rüya sahibi için uzun bir ömre tabir edilir. Eğer rüya sahibi bekar bir kadın ise zindanda olduğunu görmesi, evleneceğine, evli ise kendisi için hayırlı şeylerin olacağına tabir edilir.
Cafer i Sadik a göre; hapis ve zindan görmek, eğer tanınıyorsa, muradın olacağına, eğer bilinmeyen bir hapishane veya zindan ise, kedere ve gama delalet eder.

Rüyada hapishaneden çıktığını görmek, rüya sahibi kişi hasta ise sağlığına kavuşacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin çektiği sıkıntılardan ve kederden kurtulacağına, mutlu ve huzurlu yaşayacağına delalet eder.

Rüyada hapishane kapısı görmek, rüya sahibi için bu rüya hapishane kapısı kapalı ise gerçekte mahkûm olmaya, hapishane kapısı açık ise hapislikten kurtulmaya ve özgürlüğe delalet eder.

Rüyada hapishaneden kaçmak, rüya sahibinin zindandan ya da hapisten kaçtığını görmesi çektiği zorluklardan ve eziyetten kurtulacağına işaret eder. Bazı tabirlerde ise bu durum kişin ecel vaktinin geldiğine de tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir