Rüyada Hamur Görmek

Rüyada hamur görmek, rüya da hamur bolluğa, kazanca, murada ve başarıya yorulur. Rüya sahibi kişi hamile ise bu doğumunun yaklaştığının habercisidir. Rüya sahibinin rüyada hamur yorduğunu görmesi hamur tutması kazancının artacağına, hamur tutmuyor ise zarara uğrayacağına yorulur. Ayrıca rüyada hamur yoğurmak misafire işaret eder.
İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada hamur görmenin üç tabir vardır; dini inancın çoğalması, az menfaat ve helal rızk.
İbn-i Sîrîn: Hamur yoğurmak inancın doğruluğuna işaret eder.
Kirmanî: Hamur satın almak veya birinin size hamur verdiğini görmek; aldığınız hamur miktarınca, yapacağınız bir ticarette helal mal elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada hamur açmak, rüya da hamur açmak rüya sahibinin dileklerinin yerine geleceğine delalet eder. Rüyada kişinin hamur işiyle uğraşması, rızkının artacağına, çevresi tarafından örnek alınan bir kişi olmaya tabir edilir.

Rüyada hamur kızartmak, bu rüya genel olarak güzel ve hayırlıdır. Rüya sahibi için iyi şeylere tabir edilir. Rüya sahibinin gerçekleştirmek istediği hedeflere, başarıya ulaşacağına ve her şeyin yolunda gideceğine işaret edilir.

Rüyada hamurun taşması, bu rüya tabirciler tarafından olumlu ve olumsuz olarak farklı şekillerde yorumlanır. Bazı tabirlerde hamurun taşması durumu bereket ve bolluk olarak tabir edilirken, bazı durumlarda ise bu rüya sahibi kişinin zarar edeceğine, işlerinin ters gideceğine ve maddi kayıplar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada hamur yoğurduğunu görmek, bu rüya kişinin kendi çabalarıyla başarıya ulaşacağının habercisidir. Hamuru mayaladığını görür ise bu ailesinde alacağı destek ile büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir