Rüyada Hamsi Görmek

Rüyada hamsi temizlemek, Aile içinde huzurlu bir yaşantı, kişi bekâr ise yakın zamanda hayırlı biriyle karşılaşarak huzurlu bir yuva kurarak aile saadeti yaşayacağı anlamına gelir

Rüyada hamsi görmek ,çok kısmetli bir döneme başlangıç yapmaya, hayırlı bir işe ve döneme işarettir.Sizi bekleyen güzel günlerin olduğunu anlayacaksınız.

Rüyada temizlenmiş hamsi görmek, çekilen tüm sıkıntılardan sonra feraha erişecek olmaya ve yaşanan olumsuzlukların bir kenara atılmasına yol açar.

Rüyada denizde hamsi sürüsü görmek,evinize bereket doğacağına, helal mala, paraya, hayırlı iş hayatına, aile arasında gelişecek güzel ilişkilere, sevince, mutluluğa, huzura rivayet olunur.

Rüyada hamsi kızartmak,Sınavlardan alınacak yüksek sonuçlara dalalet etmektedir. Diğer kişiler için, iş ve aile hayatı şeklinde tabir olunmaktadır.

Rüyada kızarmış hamsi yemek,Girişilen projelerden bol miktarda mal kazanılacağına, çalışmaların olumlu sonuçlar vereceğine ve akraba ilişkilerinde mutlu günler yaşanacağına
delalat eder.
Rüyada hamsi pişirmek,iyi haberler duyulacağına, iş sektöründe yeni projeler başlayacağına, beklenmedik kazançlar elde edileceğine alamettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir