Rüyada Hamile Görmek

Rüyada hamile görmek, bu rüya birçok farlı şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin hamile birini görmesi kadın ya da erkek olması fark etmeden mala ve bolluğa tabir edilir. Ayrıca bir kadın rüyasında hamile olduğunu görür ise rızk ve zenginliğe, bir erkeğin rüyasında hamile olduğunu görmesi ise sıkıntılara işaret eder.
Ebu Said’ül Vaaz der ki: Bir kadının kendini hamile görmesi; maldır, rızka işarettir. Aynı rüyayı erkek görürse, hüzün ve kederle yorumlanır.
Kirmani’ye göre hamile görülmesi mal demektir. Kişinin eşini hamile olarak görmesi dünya ile alakalı bir isteğe yorulur. Görenin malı artar.

Rüyada kişinin karısını hamile olarak görmesi, bu rüya erkeğin mal sahibi olma isteğine tabir edilir. Rüya sahibinin ulaşmak istediği imkanları elde edeceğine ve büyük maddi kazançlara sahip olacağına işaret eder.

Rüyada bekar bir kızın hamile olması, rüya sahibi için hayırlı bir evliliğe ve evleneceği kişinin varlıklı biri olacağına delalet eder. Ayrıca rüya sahibi bekar kişi için aile içeresinde kendisiyle ilgili yaşanacak tatsızlıklar olacağına ve bundan dolayı ailenin yaşayacağı bazı sıkıntılara işaret eder.

Rüyada hamile kadının doğurduğunu görmesi, rüya sahibi kişinin doğurduğunu görmesi bütün sorun ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder. Bu rüya sahibinin hayatının değişeceğine içinde olduğu zorluklardan kurtulacağına, daha güzel bir hayata kavuşacağına ve özgürlük haline tabir edilir.

Rüyada bir akrabanın hamile olduğunu görmek, rüya sahibinin akrabasını hamile görmesi veya duyması, o kişi hakkında alacağı müjdeli haberlere delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir