Rüyada Fotoğraf Görmek

Rüyada fotoğraf görmek, bu rüyanın birçok farklı şekilde tabiri vardır. Rüya sahibinin fotoğraf görmesi bir çağrı olarak kabul edilir. Kişi kendi fotoğrafını gördüyse bu ecelinin yaklaştığına ya da fotoğrafta gördüğü ailesi, akrabası veya bir arkadaşı ise bu onlar için ecelin yaklaştığına işaret eder.
Rüyada gördüğünüz fotoğraf ölmüş bir yakınınıza veya arkadaşınıza ait ise bu içinde bulunduğunuz kötü bir durumdan kurtulacağınıza delalet eder.
Rüyada siyah beyaz fotoğraf görmek, rüya sahibinin özlem duyduğu kişiler olduğuna tabir olunur. Rüya sahibinin bu kişilerle bir araya geleceğine ve hasret gidereceğine delalet eder.
Rüyada eski fotoğraf görmek, rüya sahibinin eski zamanlara ya da eski arkadaşlarına olan özlemine işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin kaybettiği değerlere yeniden ulaşmasının da yorumlanmaktadır.
Rüyada fotoğraf çektirdiğini görmek, rüya sahibinin sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalacağının habercisi olarak işaret edilmektedir. Ayrıca rüya sahibinin hayatında bazı kötü olayların yaşanacağına delalet eder.
Rüyada fotoğraf makinesi görmek, rüya sahibi için elinde fotoğraf makinesiyle çekim yaptığını görmesi, geçmişte yaşadığı bir olayın tekrar edeceğine işaret eder. Bazı tabirlerde de bu rüya kişinin hayatında alacağı hayırlı kararlara yorulur. Rüya sahibinin alacağı bu kararla hayatında olumlu gelişmelerin yaşanacağına, mutlu ve şanslı bir ömre delalet eder.
Eğer rüyanızda elinizde olan fotoğraf makinesinin kırıldığını gördüyseniz, iş veya aşk hayatınızda bir türlü istediğiniz konuma gelemediğiniz ve şansızlıklar yaşayacağınız anlamına gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir