Rüyada Fındık Görmek

Rüyada fındık görmek, hayırlı ve güzel rüyalardan biri olarak tabir edilir. Rüya sahibi için rızık, mutluluk, hayırlı evlatlar, verimli hasat, sağlık ve para anlamlarına delalet eder.
Rüyasında fındık gören kişinin asla darlığa ve rızık yokluğuna düşmeyeceği de işarettir. Kişinin elini uzattığı ve aklına koyduğu her işte başarılı olacağı ve kişinin işinde bereket olacağı, gittiği her yere uğuru, kısmeti ve şansı da beraberinde götüreceği tabir olunur. Rüya sahibinin güzel ve dürüst dostlarının, vefalı ve iyi huylu akrabalarının varlığına yorumlanır.
Rüyada fındık kırmak, rüya sahibinin gayret ederek, büyük çabalar harcayarak uğraştığı çalışmalar sonucu başarı elde edeceğine, çalışmalarının meyvesini toplayacağına, yapmış olduğu bu başarının kişiye büyük anlamda maddi ve manevi kazanç sağlayacağına işaret eder. Rüyada fındık kırmak bazı tabirlerde değer yitirmeye, çözümü zor bir sorunla yüz yüze gelineceğine, sıhhatin bozulacağına ve rahatı kaybetmeye de tabir edilir.
Rüyada fındık yemek, rüya sahibi için hasat ise şifa bulacağına ya da sıkıntılarından kurtulup mutlu olacağına işaret eder. Rüya sahibi kişi için bolluk ve berekete, dertlerden kurtulmaya, huzura ve sağlıklı bir hayata delalet eder.
Rüyada fındık toplamak, rüya sahibi erkek ise karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmetiyle evleneceğine ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, kadın için rüyada fındık toplamak kıymet bilen, kendini eşine ve çocuklarına adayan bir erkekle dünya evine girip mutluluğun en büyüğünü ve en güzelini yaşamaya delalet eder.
Rüyada fındık ağacı görmek, bu rüya cimri ve bencil kimseye tabir olunur. Bu kişinin keyfine çok düşkün olduğu ve malını hiç kimseyle paylaşmayacak kadar gaddar olduğu tabir edilir.
Rüyada fındık satın almak, rüya sahibinin fındığı aldığı kişiye karşı duyduğu minnet ve bu kişinin sayesinde işlerini yoluna koyacağına işaret etmektedir. Ayrıca misafir karşılamaya da tabir olunur. Çuvalla fındık aldığını görmek iyi kazancın ve maaşta yükselmenin, terfi alarak sevinmenin, hak edildiği düşünülen malların sahibi olmanın da delaletidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir