Rüyada Fasulye Görmek

Rüyada fasulye görmek, bu rüya birçok farklı anlam içermektedir. Rüyada görülen fasulyenin şekli ve rengine göre farklı anlamlar ifade eder. Rüyanın olumlu ve olumsuz birçok tabiri bulunur. Rüyada görülen fasulye genel olarak şans ve kısmet olarak bilinse de birçok tabirci bunun tersini, yani şansızlık ve kısmetsizlik olarak yorumlar.
Rüyada yeşil fasulye görmek, yeşil fasulye kısmet olarak tabir edilir. Rüya sahibinin kısa bir zamanda yaşayacağı bolluk ve berekete tabir etmektedir. Ayrıca hayırlı bir kısmeti de tabir olunur. Rüyasında yeşil fasulye gören rüya sahibinin eğer bekar ise yakın bir vakit içerisinde hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına yorulur. Aynı zamanda yeşil fasulye bolluk ve bereket olarak da tabir edilir.
Rüyada kuru fasulye görmek, bu rüya şans ve bereket olarak yorumlanır. Rüya sahibi rüyasında kuru fasulye yediğini görüyor ise bu rüya o kişi için hayırlı bir şekilde yorumlanır ve yapmış olduğu işler sonrasında kendi isteklerine uygun hayırlı bir haber alarak mutlu olacağına delalet eder. Ayrıca uzun zamandır haber alamadığı bir kişiden alacağı haber ile büyük bir mutluluk yaşayacağına işaret eder.
Rüyada kart fasulye görmek, bu rüya sahibi için genellikle zarara girmek, beklenenin aksine sonuçlar elde etmek, risk altında olmak ve para konusunda güvenilen insanlardan görülecek zararlara işaret eder. Ayrıca kart fasulye aşk hayatındaki üzüntülerin ve yanlış seçimlerin de alametidir.
Rüyada fasulye topladığını görmek, bu rüya kişinin şansının açılacağına, hayatında olumlu şeyler olacağına ve hayırlı kısmetlerle karşılaşacağına yorumlanmaktadır. Rüyada fasulye topladığını görmek, kişinin eğitim hayatında zorlu bir döneme gireceğine de tabir olunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir