Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek, bu rüya genellikle iyiye yorulmaz. Rüyada görülen fare hastalığı ve maddiyata yorulur. Yani rüya sahibi için hiçbir sağlık problemi yokken hastalanacağına ya da büyük maddi zarar edeceğine işaret eder. Bazı tabirlerde de ahlaksız, fesat bir kadına, hırsıza, sinsi kişilere, uğursuzluğa ve işlerin kötü gideceğine yorumlanır. Rüyada kuyruksuz fare görmek, kötü karakterli kadındır.
Bu rüya bazı tabirlerde rızkın çokluğuna ve devamlılığına yorulur. Yani evinde fazla sayıda fare gören rüya sahibinin bolluk ve bereket içinde bir yıl geçireceği tabir olunur.
Rüyada fare yakalamak, rüyada yakalanan fare, gizli bir düşmanınızı alt edeceğiniz şeklinde de açıklanır. Bazı âlimlere göre ise fare yakalamak, çevresindeki yararsız insanlardan kurtulmaya, boş işleri bırakmaya ve her anlamda doğru yolu bulup takva ehli olmaya delalet etmektedir. Rüyada fare yakalamak, bir olayın ardından bahtınızın açılacağına yorumlanır.
Rüyada fare öldürmek, bu rüya kötü ve huysuz bir kişiye karşı galip gelmeye ve düşmanı etkisiz hale getirmeye işaret eder. Rüyada fareye ok ya da taş atmak kötü bir kadının arkasından konuşmak ya da o kötü düşünceli kadınla, bir şey üzerinde konuşmak anlamına gelir.
Rüyada beyaz fare görmek, bu rüyanın olumlu ve olumsuz tabirleri vardır. Kişi rüyanın detaylarına dikkat etmelidir. Bazı tabirlerde beyaz farenin rüya sahibi için uzun bir ömre işaret ettiğini tabir eder. Bazı tabirlerde de rüya sahibinin kötü günler yaşayacağına yorulur.
Rüyada ölü fare görmek, rüya sahibinin gizli ve çok güçlü bir düşmanı olduğuna işaret eder. Bu düşmanın rüya sahibinin her adımını takip ettiğini ve ona zarar vermek için fırsat kolladığına tabir olunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir