Rüyada Fal Baktırmak

Rüyada fal baktırmak, rüya sahibinin olumsuzluklarla karşılaşılacağına işaret eder. Bu olumsuzluklar insanlardan kaynaklı sıkıntılardır. Rüyada fal baktırmanın bir diğer anlamı da kimsenin cesaret edemeyeceği bir şeyi rüya sahibinin yapmasıdır. Yani gören kişi çevresindeki insanların ne diyeceğine hiç aldırış etmeden, toplumun kuralları dışında olan bir şey yapacak ve herkesin dikkatini üzerine çekecektir.
Rüyada falcı görmek, rüya sahibi için küçük sorunlarını kısa zamanda aşarak rahata ereceği anlamına gelir. Rüyada bir falcı olup başkalarının falına baktığını görmek, geleceğinin aydınlık olduğuna; başka birinin sizin falınıza baktığını görmek, arkanızdan sizin çekiştirildiğinize; falcı ile bir yerde oturup yemek yediğinizi ya da çay ve benzeri bir meşrubat içtiğinizi görmek, kısmetinizin açık olduğuna ve beklediğiniz bir maddi yardımı ya da hakkınızı elde edeceğinize işaret eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada falcı görmek, amelini iptal etmeye işaret eder. Bir kimse rüyada falcının yanına oturup ondan bir şeyler sorduğunu görse, o kimse için şiddetli üzüntü ve kedere işaret eder.
Rüyada falcıya gitmek, bu rüyanın tabiri iyi şekilde yorumlanmaz. Rüya sahibinin kötü bir haber alacağı ya da kötü bir şeye şahit olup, üzüleceği şeklinde tabir olunur.
Rüyada kahve falı bakmak, bu rüya ön görü ve iç güdü güçlülüğü ile tabir edilir. Rüya sahibinin bu özelliği sayesinde hayatta çok tökezlemeden ve hataya düşmeden anlamına gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir