Rüyada Evlenmek

Rüyada evlenmek, bu rüya birçok farklı şekilde tabir olunur. Rüyada evlendiğini görmek, Allah’u Teâlâ tarafından meydan gelecek bir yardıma işarettir. Bazen de evlenmek, esarete, borca, üzüntü ve kedere, tazminat vermeye veya yüksek bir mevkie geçmek için çalışmaya işaret eder.
Rüyada sevdiğin kişiyle evlenmek, rüya sahibinin sevdiğiyle evlenmesi ilişkisi için hayırlı olaylara adım atacağını gösterir. Sevdiği kişiyle mutlu ve huzurlu bir yuva kurması yakındır. Rüyadan kısa bir süre sonra güzel bir evlilik kuracağınıza, birlikte güzel yolculuklar yapacağınıza işaret eder.
Rüyada evlenmekten vazgeçmek, kişi eğer evlilik hazırlıkları yapıyor ise kendinden ve evlilikten emin değildir. Bu konu ile ilgili zamana ihtiyacı vardır, diye yorumlanır. Eğer bu kişinin evlilik ile ilgili bir durumu yok ise kötü bir evliliğe delalet etmektedir. Evleneceği kişi ondan menfaat ummakta ve onun duygularını kullanmak istemektedir.
Rüyada eşiyle tekrar evlendiğini görmek, hayırlı bir evliliğinizin olduğuna işaret eder. Eşinizle birlikte evlendiğinizi görmeniz yuvanızdaki huzurun artacağına, hanenizin bereketleneceğine yorumlanır. Ayrıca eşinizle tekrar evlendiğinizi görmek ilerde büyük bir aile olacağınıza delalet eder.
Rüyada yabancı biriyle evlenmek, rüya sahibinin hiç tanımadığı biriyle evlendiğini görmesi zorlu yollardan geçeceği ve bu kişinin sıkıntıların altından kalkamayacağı bir döneme girdiğine tabir edilir.
Rüyada gelinlik giyip evlenmek, rüyada bekar bir kişinin evlendiğini görmesi gerçek hayatta da evleneceği yönünde tabir edilir. Kişinin giydiği gelinlik gösterişli ve parlak ise bu yapılacak evliliğin hayırlı sonuçlar doğuracağına bir işaret olabilir. Kişinin rüyasında evlenirken kendisini mutlu görmesi evliliklerinin bir ömür huzur içinde süreceğini gösterir. Fakat giyilen gelinlik lekeli, çamurlu ise o evliliğin sıkıntılı geçeceğine bir işaret eder. Eğer gelinlik parçalanmış veya yırtılmış ise o kişinin evlenmek için hazır olmadığına yorumlanır. Yırtık gelinlik giymek çözülmemiş sorunlar anlamına gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir