Rüyada Etek Görmek

Rüyada etek görmek, rüyayı gören kişinin cinsiyetine bağlı farklı yorumlanmaktadır.
Bir kadın rüyasında yeni ve güzel bir etek gördüyse yakın zaman içinde bir kısmet bulacağına, eski ve güzel görünmeyen bir etek gördüyse yakın zamanda aşk hayatında ilişkisinin bozulacağına ve ayrılık olabileceğine işaret eder. Rüyada dar ve kısa bir etek görmek bir erkeğin kötü bir davranışta bulunacağına tabir edilir. Eğer rüyada görülen eteğin üzerinde leke var ise rüyayı gören kişinin bir konu hakkında zan altında bırakılacağına, bazı suçlamalarla karışılacağına, bir dava ile ilgili mahkeme durumu varsa mahkemeyi kaybedeceğine işaret eder.
Bir erkek rüyasında eskimiş bir etek gördüyse rüya sahibinin çeşitli konularda ümitsizlik içine düşeceğine, yeni ve temiz bir etek gördüyse eline haram mal geçeceğine ve para kazancının da haram olacağına tabir edilir. Rüyada görülen eteğin eski ya da yeni olmasına dikkat etmeyen erkek için, bir kadın tarafından uğrayacağı kötülüğe, belaya veya zarara işaret eder.
Rüyada etek dikmek, rüya sahibi için etek diktiğini görmek kısmete, evliliğe işaret eder. Rüyayı gören kişinin evleneceğine, eğer rüyayı gören kişi evli ise eşiyle olan sorunlarının çözüme ulaşacağına ve rahata kavuşacağına tabir edilir.
Rüyada erkeğin etek giymesi, bu rüya hayırla yorumlanmaz. Rüya sahibi için kötü durumlara ve sıkıntıya işaret eder. Rüyayı gören kişinin zor bir dönem içinde olduğuna, her türlü çabaya rağmen sıkıntıdan kurtulamadığına ve sorunlara çözüm bulmak için çareler aradığına tabir edilir. Rüyada bir erkeğin etek giydiğini ve sonra çıkardığını görmesi ise işlerinin iyi bir yönde ilerleyeceğine, rakiplerine karşı güçlü olacağına, yeni bir ev sahibi olacağına ve işlerinde karşılaştığı zorlukların üstesinden geleceğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir