Rüyada Eşini Görmek

Rüyada eşini görmek, bu rüyanın olumlu ve olumsuz birçok tabiri vardır. Bazı tabirciler, bu rüyayı sıkıntı olarak değerlendirir ve rüya sahibinin ne yapsa da bir türlü içinden çıkamadığı bazı durumlar olduğuna, bu nedenle sıkıntısının bitmediğine ve kafasının rahat olmadığına yorulur. Bazı tabirciler ise, kişinin yakın tarihte müjdeli bir haber alacağına, aile bireyleri tarafından büyük bir sürprizle sevindirileceğine, hayatında bulunan sıkıntıların sona ereceğine delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin uzun zamandır görmediği biri ile karşılaşıp çok şaşıracağına yorumlanmaktadır.
Rüyada eş (karı- koca) görmek, rüyada karı koca görmek, hayra yorulur. Rüya tabircileri tarafından bu rüya, eşler arasındaki uyumu göstermektedir.
Rüyada eşini dövmek, rüya sahibini eşine şiddet uyguladığını görmesi hayırlara yorulmaz ve rüyayı gören kişinin gelir sağlamak için kendisine hayır getirmeyecek adımlar atacağına alamet eder. Kişi, mutlu olmak adına başkalarını mutsuz etmeyi kendince mubah olarak sayacak demektir.
Rüyada eşini hamile görmek, rüya sahibini eşini hamile görmesi o kişinin hayatında büyük gelişmeler olacağına ve kişinin meslek hayatında başarı elde edip, makam atlayacağı bir işe gireceğine diye işaret eder. Rüya sahibinin büyük beklentiler içerisinde bir atılım gerçekleştireceği ve istediği sonucu alacağı ile tabir edilir.
Rüyada eşini öldürmek, rüya sahibinin işi ile ilgili olarak çok sorunlu bir kişi yüzünden büyük bir zarara uğrayacağına, maddi açıdan sıkışık bir dönem geçirileceğine, bu durumun hem kişinin kendisini hem etrafındaki insanları çok kötü etkileyeceğine yorumlanır. Rüyada eşini bıçakla öldürmek, yaşanan uzun soluklu tartışmalar ve sürtüşmelerin ardından artık çok yıpranmaların olduğuna ve oturup bazı konularda kesin kararlar vermeye ve bu kararları uygulamak için elden gelen her şeyi yapmaya alamet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir