Rüyada Emzirmek

Rüyada emzirmek, rüya sahibi kadın ise çok hayırlı bir rüyadır. Rüyada çocuk emzirdiğini görmek, tüm sıkıntılardan kurtulmak ve hastalıklara çözüm bulmak anlamına gelir. Rüyada kendi bebeğinizi emzirdiğinizi görmeniz, bebeğinizin ileride çok başarılı olacağına işaret eder. Bu rüya çocuğunuzun yüksek bir makama ulaşacağına delalet eder. Bir diğer rüya tabirine göre ise rüyada emzirmek insanın şefkat ve merhamet duygularının açığa çıkmasıdır. Gerçek yaşamınızda insanlara yardım edebilir, onların önlerindeki engelleri kaldırabilir ve dostlarınıza güç vererek hayırlı işler işleyebilirsiniz.
Rüyada erkek bebek emzirmek, rüya sahibi için iyiye ve güzele yorumlanmaktadır. Rüyasında erkek bebek emzirdiğini gören rüya sahibinin çocuklara karşı özel bir sevgisi olduğunu gösterir.
Rüyada kız bebek emzirmek, genel olarak hayırlı bir rüya olduğuna yorumlanır. Bir diğer anlamı da rüyayı gören kişi bekarsa evleneceğine delalet eder.
Rüyada bir erkeğin çocuk emzirdiğini görmek, hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Bu rüya, hastalık ve sıkıntıya delalettir. Rüya sahibinin iş ve özel hayatta sıkıntı yaşaması; aile hayatında da huzursuzluk yaşayabileceği anlamına gelir.
Rüyada torununu emzirdiğini görmek, rüya sahibinin uzun, keyifli ve huzurlu yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibi güzel bir ömür sürecek, ailesiyle bir arada olacak, etrafından kendisini çok seven ve kendisine çok değer veren kişiler olacak, hiçbir arkadaşından ve dostundan da ihanet görmeyecek demektir.
Rüyada bekar birinin bebek emzirdiğini görmesi, rüya sahibinin öğrenildiğinde rezil olacağını ve hayatının biteceğini düşündüğü bir sırrının ortaya çıkmasına ya da hiç bilgisi ya da alakası olmadığı halde bazı art niyetli kimselerin iftirasına uğrayacağına bu durumu da sineye çekemeyerek çok yıpranacağı günler yaşayacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir