Rüyada Elma Görmek

Rüyada elma görmek, elma rüyada hep iyiye ve güzel olana işaret eder. Rüya sahibi için helal rızka, karlı işe, kazanca, arzusuna kavuşmaya yorulur. Elma evlenmeye, başarıya, evlada, kudret ve kuvvette yorumlanır. Rüyasında elma görenin her ne şekilde olursa olsun, talihinin her işte yaver gideceğini ifade eder. Elma rüyası barışın, bolluğun, bereketin ve paranın işaretçisidir. Yapacağınız işte şansınızın sizinle beraber olduğunu ifade eder. Hayallerinizin gerçekleşeceği anlamındadır. Elma, barış, bereket, para ve şansın işaretçisidir. Fakat elma çürümüş veya tamamen olgunlaşmamışsa planlarınızı gerçekleştiremeyeceğiniz anlamına gelir. Elma yeşil, ham, ya da çürükse, gerçekleşmesini istediğiniz hayallerinin olamayacağını bildirir. Elma çok şehvete de işarettir. Ekşi elma dağınıklığa, zararlara, bağırıp çağırmaya, eksi elma ağacı da yine bağırma ve feryat etmeye işarettir.

Rüyada elma toplamak, rüya sahibi kişi için güçlü, kuvvetli, görkemli ve soylu birine işaret eder. Rüyasında elma toplayan kişi para, mal ve mülk sahibi olur. Bu rüya, rüya sahibinin ileride maddi olarak güçlü bir kişi olacağının bir işaretidir. Çünkü elma bol kazanç ve bol kısmet anlamına gelir.

Rüyada elma yemek, tatlı elma yemek helal rızka, ekşisini yemek üzüntüye yahut şüpheli kazanca ya da bağırıp çağırmaya işaret eder. Rüyada elma yemek hazır planlarınızın başarıya ulaşacağına delalet eder. Rüyada elma yemek tatlı olmak şartıyla bütün yorumcular tarafından daima hayra ve mala yorumlanmıştır.

Rüyada elma ağacı görmek, hayırlı, iyi huylu akrabaya tabir edilir.

Rüyada ağaçtan düşen elmalar görmek talihinizin önünüze birçok fırsatlar çıkartacağına ve sizin bunlardan istifade etmesini bileceğinize işaret eder. Bahar açmış elma ağaçları görmek tatlı ve mutlu rüyalarınıza hiçbir şeyden ve kimseden zarar görmeyeceğinize işarettir. Bir elma ağacının altında dinlendiklerini gören sevgililer ise mutlu bir evlilik yapacaklar ve sürekli mesut yaşayacaklar demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir