Rüyada Domates Görmek

Rüyada domates görmek, rüya sahibi için helal olana, güzel, hayırlı ve müjdeli haberler almaya delalet eder. Ayrıca güzel domates kısmete, şansa, berekete ve kazanca işaret eder. Domatesin tadı eğer mayhoşsa rüya için hayır gelmeyecek yorumu yapılır. Eğer domates yetişmiş ve kırmızı ise yani tatlıysa bu kazancın artışına işaret eder. Bekar bir kimsenin rüyasında domates görmesi yakın zamanda evlenmesine yorulur. Bir diğer tabire göre rüyada domates görmek, ele geçecek paraya yorulur. Rüyada domates kesmek kolay yoldan kazanılacak rızk demektir. Rüyasında domates kestiğini gören kişinin mal ve parasının çokluğuna işaret eder.
Rüyada domates toplamak, rüyada bir bahçeden ya da bir tarladan domates toplamak, eli kulağında olan hayırlı bir iş ya da haber almaya delalet eder. Domatesin manavdan ya da pazardan alınması da aynı şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin domates toplaması berekete, nimetlerin çoğalmasına, kar elde etmeye, ele geçecek yüklü miktarda paraya, karlı işler gerçekleştirmeye, kişinin manevi hayatına, mevkiinin yükselmesine, makam sahibi olmasına da tabir olunur.
Rüyada domates yemek, rüyada mevsiminde domates yemek, rızk ve menfaat ile tabir olunur. Bazen de domates yediğini görmek, kolay elde edilen rızka alamet eder. Yenilen domates mal ve nimete delâlet eder. Rüyada yenilen domates kolaylıkla elde edilen bir mala işaret eder. Ayrıca domates yemek, kişinin ailevi sorunları var ise bunların sona ereceğine ve tüm sıkıntılarından kurtulacağına tabir olunur.
Rüyada domates almak, rüya sahibinin elini havaya uzatıp domates alması, mülke ve nimete malik olmaya işaret eder. Tamamen yetişmiş kırmızı domates aldığını görmek, vücudun sıhhatine yorulur. Domates tarlasından domates almak selâmete ermeye ve hastalıktan şifaya bulmaya işaret eder. Aynı zamanda rüyada görülen domates o senenin bereketine işaret eder. Satıcıdan domates aldığınızı görmek, sizi ve ailenizi sevinç ve mutluluğa götürecek bazı haberlere delalet eder. Aldığı domateslerden bir kısmının çürümesi, haram mala işarettir. Elinden mal ve nimetin bir kısmının gideceğine yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir