Rüyada Doktor Görmek

Rüyada doktor görmek, kişinin rüyada doktor görmesi alim bir kimseye işaret eder. Bir doktorun kendisine ilaç verdiğini gören kişinin, vücudu sağlığa kavuşur. Aynı zamanda da iyi gibi görünen hasma, gıybeti seven kimselere, askere gitmeye hazırlanan bir delikanlıya delalet eder. Bazı tabirlerde rüyada doktor görmek kişinin yaptığı işlerde karşısına dikilen rakiplerine delalet eder. Bir kadının rüyasında doktor görmesi o kadının sağlık sorunları yaşayacağına tabir olunur. Rüya gören kişinin hasta olması durumunda rüyasında doktor görmesi şifaya kavuşacağına delalet eder.
Rüyada doktora gittiğini görmek, rüya sahibinin iç huzurun artmasına vesile olacak gelişmelerin yaşanacağına alamet eder ve zorlukların bitmesine, güzel, bolluk ve mutluluk içinde geçecek günlerin geleceğine, geçmişin kötü izlerinin silineceğine ve kişide yarattığı duygusal çöküntünün giderileceğine işaret eder. Rüya sahibinin enerjisinin artmasına bunun da hayatına tümden iyi şekilde etki etmesine tabir olunur. Yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine alamet eder.
Rüyada doktor olduğunu görmek, bu rüya kişi için mesleği ne olursa olsun işinde başarılı olacağına ve ulaşacağı yüksek mertebelere işaret eder.
Rüyada beyaz önlüklü doktor görmek, bu rüyanın tabiri yorumculara göre rüyasında beyaz önlüklü doktor gören kişinin ailesine işi yüzünden zaman ayıramayacağına, bu nedenle de aile içinde ufak sürtüşmeler yaşanacağına tabir edilir.
Rüyada kadın doktor görmek, rüyasında kadın doktor gören kişinin hayatında güzel ve olumlu gelişmeler yaşayacağına, hayalini kurduğu şeylerin yakın zamanda ulaşacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir