Rüyada Doğurmak

Rüyada doğurmak, rüyada doğurduğunu gören kimse, fakir ise zengin olur, zengin ise, üzülür. Bekârsa çabucak evlenir ve hanımı bir çocuk doğurur. Doğurmak sıkıntı ve hastalıklardan kurtulmaya, aile ve koşulanından ayrılmaya işaret eder.
Rüyada erkek çocuk doğurmak, rüyada erkek çocuk doğurmak kız çocuğunun aksine dert, keder, sıkıntı ve zorluk anlamına gelir. Erkek çocuk doğurmak iyiye işaret etmez, bazen dedikodu bazen de vefat anlamına gelir.
Rüyada kız çocuk doğurmak, Kız doğurduğunu gören rüya sahibi için, her sıkıntıdan kurtulur ve onun neslinden millet ve kabilesi için makamı yüce bir kimse çıkar. Eğer mahpussa özgürlüğüne kavuşur, borçluysa borcunu ödemeyi başarır, düşmanı varsa düşmanından kurtulur, işleri kötüyse açılır, işsizse iş sahibi olur.
Rüyada ölü bebek doğurmak, rüyada ölü çocuk doğum yapmak planların bozulması anlamına ve mutsuz olacağı olaylar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin üzüntüye neden olacak ve kişinin hayatına etkisi olumsuz ve büyük olacak sarsıcı bir olay yaşanacağına delalet eder.
Rüyada ikiz bebek doğurmak, rüya sahibi için bereket, rızık, zenginlik, mal mülk ve servet sahibi olacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin parasının artacağına, rahata kavuşacağına ve yaşam kalitesinin yükselmene delalet eder.
Rüyada hayvan doğurmak, bu rüya iyiye yorumlanmaz. Rüyada hayvan doğurduğunu ve bunun da kedi yavrusu olduğunu görmek hayra işaret değildir. Bu rüyanın anlamı doğacak çocuğun kötü bir alışkanlığı olacağına halk arasındaki tabirle elinin uzun olacağına işaret eder. Daha açık bir ifadeyle doğacak olan çocuğun hırsız olacağı anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir