Rüyada Deprem Görmek

Rüyada deprem görmek, deprem bazı tabirlerde hayır, bazı tabirlerde de zorluklara yorumlanır. Rüyanın detayları dikkate alınmalıdır. Rüyada nerede deprem oluyorsa o alanda kötü olayların yaşanacağı anlamına gelir ve bazı tabirlerde savaşa yorumlanır. Ayrıca kişinin rüyasında deprem olduğunu görmesi bir şehirden başka şehre göç etmesine ve aynı zamanda kişinin hayatında meydana gelecek olan yeniliklere ve tazelenmeye delalet eder.
İbn-i Sîrîn Hazretlerine göre rüyada deprem olduğunu ve evin sallandığını görmek; depremin şiddetine göre bölge halkına söz sahibi birinden yana sıkıntı ve bela geleceğine delalettir. Bazen de deprem, üzüntü, zarar ve işlerin iflasına delalettir. Deprem rüyası korku ve şiddete de işarettir.
Rüyada depremde ölmek, bu rüya kimi zaman rüya sahibi için uzun bir ömrünün olmasına, kimi zamanda rüyada depremde ölmek hatalarınız sonucunda başınıza gelecek olaylara, sıkıntılara, eşler arasında tartışmalara, maddi zararlara işaret eder.
Rüyada sallanmak, rüya sahibinin yakınındaki kişilere dikkat etmesine ve tehlikeli olaylar yaşayabileceğine tabir edilir. Rüya sahibinin dünya hayatında yaşadığı olaylardan ders çıkarması gerektiği ve Allah tarafından sınanacağı bu süreci atlattıktan sonra rahata ve huzura kavuşacağı delalet edilir.
Rüyada depremden kurtulmak, rüya sahibinin depremden kurtulduğunu görmesi yaşayacağı tüm zorluklardan ve sıkıntılardan kendi çabası ile kurtulacağına tabir olunur. Bu rüya kişinin zorluklara karşı göstereceği sabırla her şeyin üstesinden geleceği ve güçlükle kurtulacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir