Rüyada Demir Para Görmek

Rüyada demir para görmek, rüya sahibi için kötü haberler almasına, üzüleceğine ve hastalanacağına tabir edilir. Demir parada rüyada ağırlık olarak da yorumlanır ve iş hayatında ya da aşk hayatında hayal kırıklığın uğrayacağı işaret edilir. Rüya sahibi rüyada bir kişinin avuç dolusu demir para uzattığını görmesi o kişinin hastalığını veya sıkıntısını alacağı, bundan kötü etkileneceği anlamını taşır.
Rüyada demir para saydığını görmek, rüya sahibinin demir para saydığını görmesi büyük bir şansa, fırsata ve kısmete delalet eder. Rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda rahata kavuşacağına, işlerinin büyüyeceğine ve saydığı paralar kadar şans elde edeceğine delalet eder.
Rüyada demir para vermek, rüya sahibinin büyük bir sevinç ve mutluluk yaşayacağına delalet eder. Güzel sözler duyacağına çok mutlu olacağına işaret etmektedir. Rüyada demir para vermek, rüyayı gören kişinin sıkıntılarının büyük oranda azalacağına, çok iyi bir kariyer edineceğine alamettir.
Rüyada demir para yutmak, rüya sahibinin taşıdığı yük olarak tabir edilir. Fakat bu yük artık rüya sahibine fazla gelmeye başlamıştır, rüya sahibinin isyan etmesi çok yakındır diye ifade edilir. Ayrıca rüyada demir para yutmak, kişinin eline beklenmedik bir anda para geçeceğine işaret eder.
Rüyada bir çocuğa demir para verdiğini görmek, rüya sahibi için yeni arkadaşlık, komşuluk, dostluk kurulacağına işaret eder. Rüyada kendi çocuğuna demir para vermek, tanıdık birini mutlu etmeye yönelik bir davranışta bulunmaya ve onun gözünün yaşını silmeye delalet eder. Rüyada kardeşinin çocuğuna demir para vermek, aile içinde eli sıkı olarak bilinmek anlamında tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir