Rüyada Cüzdan Görmek

Rüyada cüzdan görmek, rüya sahibi için kimi zaman sırra, gizli durumlara ve boş bir cüzdanı bir kişiye emanet ettiğini görmesi büyük bir sır vereceğine, bu sırrın asla açığa çıkmaması gerektiğini işaret eder. Rüyada cüzdanı bulduğunu görmek, maddi ya da manevi büyük bir kazanca, içinin parayla dolu olması şansınızın artacağına, cüzdanı kaybettiğini görmek yakın bir dostunuzla tartışacağınıza yorulur. Rüya sahibinin yırtık cüzdan görmesi kişinin tüm sırları ortalığa döküleceğine ve o insan hakkında herkesin dedikodu yapıp konuşacağına delalet eder.
Rüyada eski cüzdan görmek, rüya sahibinin eski bir cüzdan görmesi mülk sahibi olacağına, kazancının artacağının, rızka ve berekete işaret eder.
Rüyada yeni cüzdan görmek, yeni cüzdan kısmet kapısı olarak yorumlanır.
Rüyada cüzdan çaldırmak, rüya sahibinin çok tutumlu olduğuna ya da iş hayatında uğrayacağı zararla ve bu zararla borçlanacağına, sıkıntılı bir süreç yaşayacağına, büyük çabalar sonunda bunları aşacağına ve işlerinin yoluna gireceğine delalet eder.
Rüyada cüzdan kaybetmek, rüya sahibinin, çok sevdiği ve değer verdiği bir arkadaşı ile çok büyük bir tartışma yaşayacağına, birbirlerini çok üzeceklerine, çok kıracaklarına ancak bir süre sonra tekrar barışacaklarına alamet eder.
Rüyada cüzdandan para döküldüğünü görmek, rüyada cüzdandan dökülen para bazen mal mülke, bereket ve bolluğa bazen de kişinin elinden çıkacak mala işaret eder. Bazı âlimlere göre ise rüya da cüzdandan para dökülmesi düşmana galip gelmeye, size husumet duyan bir adamın bu düşüncelerini değiştirecek hareketlerde bulunmasına da işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir