Rüyada Çiçek Görmek

Rüyada çiçek görmek, bu rüya pek çok farklı şekilde yorumlanabilir. Rüya sahibinin yakın bir zamanda önemli bir haber alacağına, bu haberin sadece kendisi değil ailesini de mutlu edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin istediği mutluluğa ve huzura kavuşacağına, rahat bir ömür geçireceğine delalet etmektedir.
Rüyada görülen bir çiçek demetiyse zenginliğe işaret eder. Çiçek demeti aileden ya da akrabadan kalacak miras anlamına gelir ve kısmete tabir edilir. Eğer çiçekler canlılığını yitirmiş, solmuş ve dökülmüşse bu bir ölüme, üzüntüye, kedere veya yaşanacak büyük bir sıkıntıya delalet eder.
Rüyasında çiçek gören kişi eğer henüz evlenmemişse bu onun için güzel bir kısmet anlamına gelir. Eğer rüyada kırmızı karanfil görülürse bu namuslu, hanım hanımcık ve terbiyeli bir hanım efendiye delalet eder. Eğer bir beyefendi rüyasında yerdeki karanfili alıyorsa bu o kişinin akrabadan zengin, asil, görgülü, güzel ve hanım hanımcık bir bayanla evleneceği anlamına gelir. Rüyada çiçek görmek aynı zamanda kadınlar için çok mutluluk verici bir habere ve hamileliğe işaret eder.
Ayrıca rüyada görülen beyaz çiçek, kişinin geleceğinin parlak olduğuna, güzel bir iş hayatı geçireceğine, canlı yeşil çiçek ailesiyle çok iyi geçinen birisi olacağına, kendisinden çok ailesini düşündüğüne delalet eder. Güzel kokulu olan çiçekler rüyanın her zaman hayırlı olmasına tabir edilir.
Rüyada bir demet çiçek görmek, rüya sahibinin uzak ve zengin bir akrabasından kendisine miras kalacağına işaret eder. Eğer çiçekler kurumuş ise, bu üzüntünün, sıkıntının işaretidir.
Rüyada saksıda çiçek görmek, rüya sahibinin rüyasında saksıda çiçek görmesi evli ise kazancının artacağına, rüyayı gören kişi bekar ise evleneceğine yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüyayı gören kişi evli ise aileden birinin evleneceği de tabir edilir. Eğer saksıdaki çiçek yeşermiş ve canlı ise hayırlı, güzel ve iyi işlere, eğer çiçek saksıdaki çiçek kurumuşsa bir ayrılığa ya da maddi kayba işaret eder.
Rüyada çiçek hediye almak, rüya sahibinin, çok iyi birisiyle tanışacağına, bu kişiyle birlikte güzel anılar biriktireceğine, hayatının daha güzel bir hal alacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir