Rüyada Ceviz Görmek

Rüyada ceviz görmek, bu rüya birçok farklı şekilde yorumlanır. Rüyada görülen ceviz bazı tabirlerde huysuz ve asabi bir kişiye yorumlanır. Ancak genel itibari ile rüyada ceviz görmek, taze ve yaş ceviz görmek helal mala, kabuklu ceviz salih kimselere, yeşil ceviz kardeşlere, kırılmış ceviz uzun ömre, büyük iri cevizler başkanlara, çuvalla deniz görmek ise helal rızka kavuşmaya işaret eder. Rüyada ceviz rüya sahibinin üzerine hazine edilmiş helal mal anlamına da tabir edilir.

Rüyada Ceviz ağacı görmek art niyetleri olan, iyi kalpli olmayan bir adam anlamına gelir. Ceviz yemek kötüdür, illet bir hastalıkla uğraşmaya, ceviz toplamak, rüya sahibinin yüzünden yaşanacak tatsızlığa, ceviz ağacının yaş olamayışı, solmuş ve yapraklarını tamamen dökmüş olması zorluklara delalet eder. Rüyada cevizin sesini duymak kötülüğe ve zorbalığa işaret eder.
Rüyada ceviz ağacı görmek, bu rüya bazen kötü ve açgözlü bir insanla karı karşıya kalacağınıza işaret eder. Ceviz ağacından düşmek, başınıza gelecek bir belaya ama bu beladan kısa bir sürede kurtulacağınıza yorulur. Rüyada gördüğünüz ceviz ağacı kurumuş ise maddi açıdan sıkıntılar yaşayacağınıza delalet eder. Rüyada ceviz ağacına çıkmak, asabi ve geçinmesi zor biriyle arkadaşlık edeceğinize yorumlanır.
Rüyada ceviz yemek, rüya sahibinin taze ya da yaş ceviz yediğini görmesi, önemli bir sıkıntıdan kurtulacağına, kendisine zengin biri tarafından gelecek olan mala ve ilim öğrenmeye, dindarlığa delalet eder. Rüyada ceviz kırıp yediğini görmek, sıkıntılarının sona ereceğine ve kazancının artacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir