Rüyada Çanta Görmek

Rüyada çanta görmek, çanta rüya sahibi için bolluk ve bereketi delalet eder. Rüya sahibinin hiç beklemediği bir kaynaktan gelecek para, kazanç, bolluğa, maddi ve manevi açıdan gelecek olan rızka tabir edilir.
Rüyada çanta almak, rüya sahibinin işlerinin düzeleceğine, hayalini kurduğu işi gerçekleştireceğine, iyi bir kariyere kavuşacağına işaret eder. Bazen de rüyada çanta bulmak bir yoluculuğa tabir edilir.
Rüyada içi para dolu çanta görmek, rüya sahibi için iyiye yorumlanır ve şansa, kazancının artacağına, bereketli bir döneme gireceğine delalet eder. Ayrıca çanta boş ise üzüntüden kurtulmaya işarettir. Rüyada çantayı yırtık bir halde gördüyse maddi açın zarar edeceğine tabir edilir.
Rüyada çanta kaybetmek, rüya sahibi için bazı aksiliklerin üst üste yaşanacağına, kazancının düşeceğine, yaptığı işlerin yarım kalacağına, geçirdiği bir hastalığın tekrar çıkacağına, maddi ve manevi anlamda sıkıntılar yaşayacağına işaret eder.
Rüyada çanta çaldırmak, Rüyada çanta çaldırmak, büyük güven duyulan birinin ihaneti karşısında yaşanacak zor zamanların olacağına, dertlerin günden güne daha da artacağına, sıkıntılı bir ruh haline ve üzüntü içinde yaşanacaklara tabir edilir. Ayrıca rüyada çanta çaldırmak hane içine girecek kötü bir insan yüzünden eşlerin arasında yaşanacak tartışmalara ve büyük kırgınlıklara da işaret eder.
Rüyada yırtık çanta görmek, bu rüya zarara işaret eder. Bazen de rüyada yırtık çanta, bir işe hiç düşünmeden para yatıracağınıza işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir