Rüyada Cam Görmek

Rüyada cam görmek, cam hayırlı işlere işaret eder. Rüya sahibinin uzun ve mutlu bir hayatı olacağı, her işinde yükseleceği, üstesinden gelemeyeceği hiçbir şeyin olmayacağı anlamına gelir. Rüyada cam mutluluk ve saadet anlamını da taşır. Rüya sahibi camın kırılması hayırla yorumlanmaz. Rüya sahibi bir erkekse karısının öleceğine, rüya sahibi bir kadınsa kocasının öleceğine işaret eder. Rüyada cam kırılması iyi değildir ama camın kırık olduğunu görmek o denli kötü değildir. Rüyada camın kırık olması, çok gelip geçici, kafaya takmaya dahi değmeyecek bir olayın yaşanacağı ama kolaylıkla aşılacağı anlamına gelir. Rüyada camın arkasından bakmak, üzüntü ve keder demektir. Rüyada Cam temizlemek mutlu ve huzurlu bir aile yaşamı ve meslek hayatı işaret eder. Rüyada cam parçasından bakmak, büyük hayal kırıklığına ve iş hayatında başarısızlığa işarettir.
Rüyada cam bardak görmek, cam bardak hayırlıdır. Rüya sahibinin geleceğinin açık, hayatının mutlu ve sağlıklı geçeceğine işaret eder.
Rüyada cam kırmak, rüya sahibi için hayatla ilgili büyük bir sınav vermek ve kendisi için milat olacak bir şey yaşamak anlamına gelir. Camı kendisinin kırması hayatında çok önemli bir dönemeçte olduğuna haber verir.
Rüyada cam silmek, rüyada cam silmek güzel şeylere yorulur. Rüyasında cam sildiğini gören kişinin hane içinde mutluluk verici olayların yaşanacağına iş yerinde ise kar ve kazanç getirecek gelişmelerin olacağına delalet eder.
Rüyada cam eşya almak, büyük şans yakalamaya, işinde gelişme göstermeye ve atağa geçmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin olaylara, olumlu şekilde yaklaşması sayesinde neredeyse hayatındaki her şeyin hemen hemen kendi istediği gibi olacağı anlamına gelir.
Rüyada cam kapıdan içeri girmek, rüya sahibinin şeffaflığa önem evren ve çevresindeki kişileri genellikle iyi kalpli kimselerden seçtiğine, temiz kalpli olması nedeniyle de pek çok sevap işlediğine işaret eder.
Rüyada cam kapının kırılması, rüya sahibi hayal kırıklığı ve üzüntü içinde geçecek bir yaşamın işareti olan rüya bazı uğursuzlukların ve kişinin başında dolaşan kara bulutların da ifadesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir