Rüyada Boğulmak

Rüyada boğulmak, boğulmak dinimize göre işlemiş olduğu günahlar karşılığında ahirette verilecek olan cezayı temsil eder. Bazı tabirlerde ise öksürmekten veya herhangi bir nedenden dolayı boğulmak, uzun ve mutlu bir ömre sahip olacağınıza işaret eder. Rüya sahibinin suya saplanıp ya da batıp tekrar çıkmak ve akabinde tekrar suya batması, dünya işlerine dalmaya, suya atlamak ya da düşmek suretiyle giren ve boğulmadan çıktığını gören kimse yaşadığı hayattan ders alarak kulluğa yönelir. Ayrıca suda boğulmaktan son anda kurtulan kimsenin üzerinde yeşil elbise olması ilim ve takvaya işarettir.
Rüyada ip ile boğulmak, rüya sahibinin gördüğü bu rüya iş hayatında yaşadığı zorlu dönemi ve bu durumdan çok yıpranacağına delalet eder. Ayrıca bu rüya bazı tabirlerde kişinin karanlık işlere bulaşacağına ve kötü alışkanlıklarına da işaret eder.
Rüyada biri tarafından boğulmak, rüya sahibinin iş hayatında büyük zorluklarla karşılaşacağına, başkalarının hatalarını telafi etmek zorunda kalacağına ve rakipleri tarafından oynanacak oyunlar yüzünden maddi ve manevi sıkıntılar çekeceğine delalet eder.
Rüyada suda boğulmak, bu rüyanın hem olumlu hem de olumsuz tabirleri vardır. Rüya sahibi hayatındaki olaylardan yola çıkarak tabirleri dikkate alması gerekir. Eğer rüya sahibi temiz, berrak bir suda boğulduğunu gördüyse hayırlara yorulur ve uzun zamandan beri yaşadığı sorunların kısa bir zamanda sona ereceğine işaret eder. Eğer görülen su bulanıksa, istenmeyen olaylarla karşı karşıya kalınacağı, bazı hatalar yapılacağı, bu hatalar yüzünden sevilen kişiler arasından birçok kayıp verileceği ve büyük bir üzüntü duyulacağı anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir