Rüyada Bebek Görmek

Rüyada bebek görmek, habere ve güzel bebek görmek iyi bir habere işarettir. Genellikle iyiye yorumlanır, mutluluk ve sevincin habercisidir. Rüya sahibinin çevresindeki insanlardan göreceği faydalara da işaret olabilir. Ayrıca bebek, doğumdan sonra ortaya çıkan mucizevi bir varlık olduğundan rüyalarda yeni oluşan durumları, işleri, gelir kapılarını, dostlukları ve aşkı da simgeleyebilir. Rüyada görülen bebek neşenin, huzurun ve mutluluğun sembolüdür.
Tabirlerin genelinde bebeğin haber olduğu geçer. Eğer bebek güzelse iyi bir haber ama çirkin, cılız, sıska bir bebek ise kötü haber veya dedikoduya tabir eder. Üstü başı kirli bir bebek yakın bir zaman sonra para geleceğine işaret eder.
Molla Camiye göre: Rüyada erkek çocuk görmek müjdeye işaret eder. Rüyada kız çocuğu görmek ise bolluğa, şerefe, zorluktan sonra kolaylığa, kız çocuğunu görmekse, sevinçli bir işle karşılaşılacağına yorumlanır.
Rüyada erkek bebek görmek, eğer rüyayı gören kadın hamile ise erkek bebek görmesi doğacak bebeğinin kız olacağı anlamına gelir. Diğer durumlarda ise rüyada görülen erkek bebek, alacağınız hayırlı haberleri ve bu haberle çok sevineceğinizi işaret eder.
Rüyada kız bebek görmek, rüyayı gören kadın hamile ise kız bebek görmesi doğacak çocuğunun erkek olacağı anlamına gelir. Aynı zamanda kız bebek, işlerinizin iyi gideceğine, evinize bereket geleceğine ve itibarınızın artacağına işaret eder.
Ayrıca rüyada konuşan bebek; geleceğinizde ve ahiret hayatınızda mutlu olacağınıza, çirkin bebek; canınızı sıkacak haberler alacağınıza, güzel bebek; sevinçli haberlere, temiz bebek; mis gibi kokan temiz bebek ilişkinizde mutluluğa erişeceğinize ve yeni bir birliktelik yaşayabileceğinize, ağlayan bebek; sevdiğinizin sizi hoş sözlerle mutlu edeceğine, uyuyan bebek; geleceğinizin güzel olacağına, oyuncak bebek; güzel bir yere davet edileceğine delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir