Rüyada Başörtüsü Görmek

Rüyada başörtüsü görmek, rüya sahibinin haddini bilen, oturaklı, kibar, nezih ve asil bir kimse olduğuna özellikle dinde ehil kimse haline geleceğine, toplum içinde de önemli bir yer edineceğine işaret eder. Rüya sahibinin gördüğü temiz ve yeni başörtüsü varlıklı ve iyi kocaya, eski ve yamalı başörtüsü yoksul kocaya delalet eder.
Rüyasında siyah başörtüsü gören kişi, kötü günler yaşayacağına ve kötü günler içerisinde çok üzüleceğine ya da yas tutmasına neden olacak durumlara delalet eder. Rüyayı gören kişilerin maddiyat başta olmak üzere çok kötü günler geçireceğine kötü günler geçiren kişilerin maddiyata bağlı olarak maneviyatında da çökme olacağına, kişilerin maneviyatında oluşan çökme büyük hasarlar oluşmasına ve durumu analiz ederek farklı şekilde hareket etmesine neden olabileceği şeklinde yorumlanır.
Rüyada baş örtüsünü çıkarmak, rüya sahibinin zarar edeceğine, başarısızlığa, hakkında çıkacak dedikodulara sebep bazı şeyler yapacağına ve ardından büyük pişmanlıklar yaşayacağına işaret eder. Ayrıca bazı tabirlerde rüyayı gören kişinin başındaki örtüyü çıkarması evli kadın için eşinden ayrılacağına yorumlanır. Eğer başörtüsünü kalabalık bir topluğun içinde açıyorsa bu rüya sahibinin büyük bir hata işleyeceği anlamını da taşır.
Rüyada kedinin kapandığını görmek, rüya sahibinin dualarının kabulüne, günahlarının af olacağına ve yaptığı hayırların yerine ulaştığına delalet eder. Güzel ahlakı ve iyi kalbi sayesinde Allah’ın sevgili kulları arasında olacağına işaret olan bir rüyadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir