Rüyada Bağırmak Görmek

Rüyada bağırmak, rüyasında bağıran kişi iyi haber, mektup alır. Acıyla bağıran kişi endişesinden sıyrılıp, sevinir. Bağırmak rüya sahibinin, hayatında şahit olacağı ve yakınında yaşanacak olaylara tabir edilir. Rüyada ulu orta bir yerde bağırdığını gören kişi devlet kapısında veya kâğıt üzerinde bir işe sahip olacağına işaret eder. Rüyada bağırarak yardım istemeniz başınıza tehlikeli bir iş geleceğini yorumlar. Kişi rüyada başka birine bağırmakta tehlikeli bir durum geçireceğinize işaret eder.
Kirmanî ye göre: Sokakta yaşlı ve düzgün kıyafetli bir adamın akla yakın gelen sözleri bağırarak söylediğini görmek, o sene bereket ve iyiliğine, ticarette hayırlı islerde kazancına işaret eder.
Rüyada tanımadığı insanlara bağırmak ise komşularla ya da etrafında bulunan insanlarla sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Rüyada bağırıp çağırmak normal hayatta yapamadıklarımızı rüyada yapacağımız anlamını da ifade eder. Satılık bir mal için bağıran tellal görmek bir yalan haber duyulacağına delalet eder. Sokakta yaşlı bir adamın bağırdığını görmek, o senenin bereketli olacağının işaretidir.
Rüyada bağırarak ağlamak, rüya sahibinin bağırarak ağladığını görmesi pek iyiye yorumlanmaz. Bu rüyanın anlamı yapacağınız hatalara ve işleyeceğiniz günahlara işaret eder. Rüyasında bağırarak ağlayan bir kimseyi susturan kişi, insanlara doğru yolu göstererek onların hatalar yapmaması için yardımcı olur. Bu rüya iyi niyetli bir adama işaret eder. Bu kimse, elinden geldiğince çevresindeki kişileri yanlış olanlara yönelik uyarır ve güzel bir hayat sürmeleri için gerekli olan öğütleri verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir