Rüyada Baba Görmek

Rüyada babasını gören kişi için rüya hayırla yorumlanır. Rüyada en hayırlı ve en güzel şeyler anne, baba ve dededir. Rüyada baba görmek, umulmayan yerden gelecek rızka işarettir. Hasta birinin rüyada babasını görmesi, hastalıktan şifa bulacağının işaretidir.
Nablusi: Rüyada babasını gören muradına erişir. İnsanın gördüğü en hayırlı rüya, anası, babası, dedesi ve akrabalarını görmesidir.
Rüyada babanın ağladığını görmek, kişi babasının ağlamasını görmesi sevinçli ve mutlu bir hayata, bekar ise mutlu bir evliliğe, evli ise evliliğindeki sorunların son bulacağına, ailesinde hasta var ise iyileşeceğine işaret eder. Rüyada babasına sarılarak ağlamak ailesinden sakladığı sıkıntısını rahatlıkla dile getireceği anlamına da gelir.
Rüyada baba ile kavga etmek, ayrılığa ve aileden ayrılığa yorumlanır. Bazı tabirlerde ise tam tersine babayla kavga etmek hayırlara alamettir. Rüya sahibinin babasından gelecek maddi destekle sorunları aşıp, rahatının yerine geleceğine, babasının kişinin kurtarıcısı ve kahramanı olacağına işaret eder.
Rüyada üvey baba görmek, rüya sahibinin sıkıcı bir haber alınmasının, dünya hayatına meyletmenin ve rüya sahibinin rakiplerinin işaretidir. Ayrıca rüyada üvey baba görmek istenmeyen bir kişinin gelmesine ve haz edilmeyen biriyle aynı ortamda olmak zorunda kalınmasına işaret eder.
Rüyada babanın öldüğünü görmek, rüya sahibinin hayattaki babasını ölmüş görmek, silinmiş acılarını yeniden yaşayacağına işaret eder. Eğer rüya sahibinin ölmüş babasını görmesi, ruhu için fakirlere yardımda bulunması, sadaka vermesi ve onun adına hayır yapması gerektiğine delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir