Rüyada Ay Görmek

Rüyada ay görmek, hayırlara işaret eder. Kazancın çoğalması ile birlikte hane içindeki saadetin ve bolluğunda çoğalmasına, alım gücünün artmasına, kimseye muhtaç olmadan rahatça ve konfor içinde yaşamaya, eşler arasındaki dayanışmaya, anlaşmaya ve ağız tadı ile bir ömür mutlu geçinmeye delalet eder.
Rüyasında ay gören kişinin hanesi her zaman aydınlık ve ferah olur. Bu kişinin ailesindeki fertlerin birbirine karşı sesleri dahi yükselmez çünkü aile içinde bireylerin birbirine olan saygıları sonsuzdur. Olur da bir sorun çıkarsa, soğukkanlı bir şekilde, kimse birbirine saygısızlık etmeden, haddini aşmadan, aile içindeki huzurlu ortamı bozmadan, sorunun üstesinden gelinir. Rüyada ay gören kişinin gerek aile hayatına gerekse iş hayatına herkes tarafından gıpta edilir.

 

Rüyada ay tutulması görmek, genellikle iyiye yorulmaz. ay ve güneş tutulması kişinin uğrayacağı bir musibet ve sıkıntıya, yaşayacağınız bir zorluğa işaret eder. Bazen de bu rüya gerçek hayatta çok sevilen bir yöneticinin vefatına veya görevinden uzaklaştırılmasına; bazı alimlere göre ise iyi bir insana iftira atılmasına da yorumlanır.

 

Rüyada ayı tuttuğunu görmek, rüyada ayı tuttuğunu veya yakaladığını gören kişi, çok güzel ve hayırlı bir kadınla evlenir. Bu rüya elde edeceğiniz büyük bir başarıya, iş yaşamınızda herkesin takdirini ve saygısını kazanmaya, çok bereketli, bollukla geçecek bir seneye, kişinin her anlamda mutlu ve huzurlu olmasına, bütün sıkıntılardan kurtulmaya ve tüm arzuların gerçekleşmesine de yorumlanır.  Bazen de bu rüya terfiye veya tayine işarettir.

Rüyada Ay Işığı Görmek
Dile düşmeye ve bu nedenle de üzülmeye işaret eder. Rüya sahibi için özel olan ve kimse bilmesin diye çok çaba harcadığı bir şeyin herkesçe öğrenilmesine ve rüya sahibinin çok zor durumda kalıp, canının uzun süre sıkılmasına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir