Rüyada Armut Görmek

Rüyada Armut Görmek , Rızık, kazanç, mülkiyet demektir. Rüyasında armut gören kişi sevineceği ve çok mutlu olacağı güzel günler yaşayacak demektir. Sağlıklı bir kişi rüyasında armut görürse sağlığının hiç bozulmayacağına, hasta kişi için hastalığına ilaç bulmaya, evli bir kadın için evlat sahibi olmaya, bekâr kişiler için hayırlı kısmetler anlamına gelir.
Armudu tam zamanında görmek kazancın artması anlamına gelirken, zamanın olmadığı halde armut görmek sıkıntılara, sorunlara ve sağlık problemlerine delalet eder. Bir başta tabire göre rüyada tam zamanında görülen armut fırsat, zamansız görülen armut ise gıybet anlamına gelir. Rüya sahibinin etrafındaki kıskanç kişilerin kendisi için gıybet ettikleri yorumu yapılır.

 

Rüyada Armut Toplamak
Kişinin özellikle maddi konularda küçük ama önemli bir yardım göreceği ve sıkıntılarından kurtulacağı anlamına gelir. Toplanılan armut sayısı çoksa bu durumda alınacak yardım da büyük olur. Rüyada olgunlaşmış sarı armut toplayan kişi, maddi açıdan çok büyük bir gelire sahip olur ve refah içinde yaşar. Ham armut topladığını gören kişi ise, sağlığı ile ilgili sürekli sorun yaşar ve hayat kalitesi düşer. Ham armut toplamak aynı zamanda kişiye söylenecek çok büyük bir yalana da işaret etmektedir.

 

Rüyada Armut Yemek
Büyük kısmet ve şans olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin dünya mallarından ve nimetlerinden yana bolca nasipleneceği, bolluk ve bereket içinde yaşayacağı, hayatının kalan kısmında artık yokluk ve geçim derdi nedir bilmeyeceği, her geçen gün işlerinin, kazancının ve sahip olduklarının da artacağı anlamına gelir. Uzun, sağlıklı, huzurlu, mutlu ve zengin bir hayatın habercisidir diye yorumlanır.

Rüyada Armut Koparmak
Helal yollardan ekmek kazanmaya, çalışarak, layığıyla, doğru şekilde variyet sahibi olmaya ve mücadeleden hiç vazgeçmemeye tabir edilir. Rüya sahibinin Allah’ın izniyle işinin gücünün rast gideceği, kesesinin ağırlaşacağı ve işin ehli kimse olarak başarıdan başarıya koşarak, tuttuğunu koparacağı anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir