Rüyada Akarsu Görmek

Rüyada akarsu görmek, rüya sahibinin tüm maddi sıkıntılardan aşacağını, kazançlı bir sürece ve refaha ereceğini işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin tüm üzüntülerinden, dertlerinden ve hastalıklarından kurtulacağına, sağlıklı bir ömre işaret eder.
Rüyada akarsuda yüzmek, rüyada akarsuda yüzen kişinin, ruhen ve bedenen daha iyi duruma geleceğini ve bu olumlu durum yakınındaki insanlara geçeceği anlamına gelir.
Rüyada berrak akarsu görmek, rüyada akarsuyun berrak ve temiz olması huzura, mutluluğa, tüm dertlerin geride kalacağına ve ömrün neşe içinde geçeceğine işarettir.
Rüyada bulanık akarsu görmek, rüya sahibinin akarsu bulanık bir şekilde görmesi uğursuzluklara ve kişinin kısmetinde karşılaşacağı engelleri işaret eder. Ayrıca rüya sahibi rüyada suyun akarsuyun üzerinde ağaç yaprakları, ağaç parçaları ve çöplerle beraber aktığını görürse bu önündeki süreçte hastalıklı günlerin çoğalacağına işaret eder.
Rüyada akarsu üzerinde yürümek, bu rüya en güzel rüyalar arasındadır. Hayallerin ve dileklerin gerçekleşeceğine, rüya sahibinin sağlıklı, refah, mutlu ve bolluk içinde bir ömür geçireceğine delalettir.
Ayrıca rüyada akarsuya düştüğünü görmek, rüya sahibinin huzurunun bozulacağına ve kederli günler geçireceği şeklinde yorumlanır.
Caferi-i Sadik (RA) ise rüyada akarsu görmeyi üç şekilde yorumlamaktadır: Ömür, geçim ve sağlık.
Rüyada akarsuda kayıkla gezdiğini görmek, rüya sahibinin akarsu üzerinde kayıkla gezindiğini görmesi, geçimini kolaylıkla kazanacağına, kayığın su alması, zor anlar yaşaması ve tehlikeli durumda kalması geçiminde zorluklar yaşayacağını işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir