Rüyada Adliye Görmek

Rüyada adliye görmek, rüyada adliye görmek şansızlık olarak yorulur ve hayırlı değildir. Rüya sahibinin işlerinin bozulacağı ve sıkıntı yaşayacağına delalet eder. Rüyasında adliye gören rüya sahibi doğru düşünmektedir fakat düşüncelerini çevresindekilere anlatmakta güçlük çekiyor demektir.
Rüyada adliye binasında olduğunu ve bazı kişilerle mahkemelik olduğunuzu görmek, sağlığınızda bazı sorunlar olduğuna, mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada adliye binası görmek, işlerinin bozukluğuna delil olarak tabir edilir. Rüyada adliye binasından içeri girdiğini görmek, bir işinden dolayı mahkemeye düşeceğine; mahkeme koridorunda bir avukatla konuştuğunu görmek, düşmanlarının yenilgisine uğramaya; kendisinin bir mahkeme salonunda bir başkasını savunduğunu veya bir avukatın kendisini savunduğunu görmek, karışık işlerinin düzeleceğine delalet eder.
Adliyede hâkim görmek iyiye yorulur. Bulunduğunuz durumdan çok daha güzel konumlara gelerek, saygınlığınızın artacağını işaret eder. Güç işlerin üstesinden gelerek, emellerinize kavuşacağınıza tabir edilir.

Rüyada adliye binası görmek, rüya sahibi için aksiliklerin arka arkaya yaşanacağına tabir edilir. Rüya sahibinin hayatında sıkıntılı günler yaşamaya başlayacağına, keyfinin kaçacağına, kısmetinin de kapanacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayatında karmaşanın ve belirsizliğin her geçen gün daha fazla artacağına yorumlanır.

Rüyada mahkeme salonu görmek, bu rüya rahata ve hayra kavuşmaya tabir edilir. Rüyayı sahibinin işlerinin yoluna girmeye başlayacağına, dertlerinin sona ereceğine, hayatında olumlu değişiklikler olacağına ve işlerinde istediği düzene erişeceğine işaret eder.

Rüyada adliyede olmak, hayra yorumlanmayan bir rüya olarak yorumlanır. İşlerin bozulacağına, zorlukların baş göstereceğine, borçların artacağına, anlaşmazlıkların çıkacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir