Rüyada Adam Öldürmek

Rüyada adam öldürmek, kişi rüyasında silahla adam öldürdüğünü gören biri beladan eşi dostu yardımıyla kurtularak huzura ereceğine işarettir. Rüyasında birinin canına kıydığını gören kişi için büyük bir imtihan vardır. Genel olarak rüyada adam öldürmek hayırlı bir işin olacağına işaret eder.

Rüyada birini bıçakla öldürmek, genel ve iş hayatında üzüleceğine işarettir. Rüya sahibinin sıkıntılı bir dönemine gireceğini gösterir. Bir başka yoruma göre rüyada birini bıçakla öldürmek, kendi işinin başına geçmeye ve evlilik yolunda ilerlemeye doğru yorumlanır.
Rüyada balta ile adam öldürmek, Hayallerine ulaşmak üzereyken bir anda karşılaştığı kötü durumdan ötürü her şeyin kötü olacağına iş tekliflerinin olumsuz olup, kişinin kuyusunu kazan her gün yüz yüze baktığı kişilerin galip çıkacağına ve yaptığı projelerin gereken kişilerin ellerine geçmemesi sebebiyle mahfi olacağına işaret eder.
Rüyada sopayla adam öldürmek, zor durumda kaldığı halde yakın bir arkadaşı tarafından yardım edileceğine, sonunda tahmin edilenden daha büyük bir sıkıntıyla yüz yüze gelineceğine işaret eder.
Kişi rüyasında sopayla adam öldürdüğünü görmesi iş hayatında kötü olaylar ve prestij kaybı yaşanacağına ve dert ve sıkıntıların günden güne artacağını gösterir.
Rüyada boğarak adam öldürmek, iyi bol güzel ve güzel bir kazanç elde ederek başlayan bir iş ve ticarette kısa süre içerisinde büyük bir ekonomik zararla yüzleşeceğine işarettir. Kişi rüyasında boğarak adam öldürmesi bu durumdan kurtulmak için aldığı kararların olumsuz olup işe yarayamayacağına ve yaşanan üzüntü ve streslerden ötürü hastalıklarla boğuşulacağına delalettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir